Tracker i Misja w Dżungli - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Trackers Jungle Rescue

Tracker I Misja W Dżungli

Tracker i Misja w Dżungli
Tracker dołączył do drużyny Psiego Patrolu dopiero w jednym z późniejszych odcinków bajki, jednak bardzo szybko zdobył sobie sympatię widzów. To pies o brązowej sierści z białymi łatami w okolicach nóg oraz twarzy. Na głowie nosi czapkę trapera, a na co dzień mieszka w dżungli razem z Carlosem. Jego znaczek przedstawia kompas, który bardzo dobrze odzwierciedla jego naturę. Jego strój jest koloru ciemnozielonego. To psiak o wielkim sercu, który zawsze w razie potrzeby ruszy na pomoc każdemu, kto potrzebuje pomocy. Jeździ również dżipem. Życie w dziczy nie jest mu obce, zna lasy i dżunglę jak własną kieszeń. Mimo, że jest bardzo odważny jego słabością jest ciemność. Nie lubi przebywać w ciemnych miejscach i źle się w nich czuje. W jego wyposażeniu jest również hak z przyczepioną do niego liną, który bardzo często okazuje się pomocny. Gra Tracker w dżungli to najnowsza gra dla fanów Psiego Patrolu, w której to właśnie jego hak okaże się bardzo pomocny. Razem z nim przemierzycie dżunglę i pomożecie mu w unikaniu różnych przeszkód. Za pomocą jego liny z hakiem będziecie mogli huśtać się na gałęziach niczym Spiderman na swojej pajęczej sieci. Dzięki temu w razie potrzeby przeskoczycie przeszkodę lub zbierzecie dodatkowe punkty.

W grę online Tracker i Misja w Dżungli do tej pory zagraliście w sumie 41937 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 244. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 210 graczom, i otrzymała 210 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 86 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Tracker i Misja w Dżungli została dodana do naszego serwisu 2017-03-31 o godzinie 07:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Tracker i Misja w Dżungli online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Tracker i Misja w Dżungli przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2017-03-31 o godzinie 07:03, i jak do tej pory graliście w nią 41937 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!