Psi Patrol Plażowy Patrol - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Beach Patrol

Psi Patrol Plażowy Patrol

Psi Patrol Plażowy Patrol
Nowa, niesamowita gra dla wszystkich fanek i fanów Psiego Patrolu! Tym razem czekają na Was aż cztery wyzwania, ponieważ ta gra to aż cztery różne gry w jednej! W każdej z nich czekają na was nieco inne zadanai do wykonania, a nasze bohaterskie psiaki ponownie będą miały pełne ręce roboty! Pierwsza z nich nosi tytuł Sea Rescue. Na morzu doszło do katastrony i deden ze statków zgubił sporo towaru, który następnie osiadł na dnie morza. Waszym zadaniem będzie wyciąganie zatopionych skrzyń z morskiego dna razem z płetwonurkiem. Pamiętajcie jednak, aby co jakiś czas uzupełniać zapasy tlenu! Kolejna gra to Moody Paws, która będzie polegała na łapaniu uciekającego kotka. Kolejna to Plażowy Patrol. Rubble oraz Rocky będą musieli uprzątnąć plażę po brzegi zasypaną śmieciami. Pomóżcie bohaterom zbierać śmieci i wrzucać je do odpowiedniego pojemnika. Ostatnia gra nosi tytuł Food Drop, czyli zbieranie jedzenia. Skye przyczepiona do helikoptera na linie musi opuszczać się na lodową górę aby zebrać jak najwięcej chrupek. Nie zapomnijcie także odwiedzić naszej kategorii z grami Psiego Patrolu, w której znajdziecie znacznie więcej zabawy!

W grę online Psi Patrol Plażowy Patrol do tej pory zagraliście w sumie 32298 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 177. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 139 graczom, i otrzymała 139 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 79 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Psi Patrol Plażowy Patrol została dodana do naszego serwisu 2017-02-05 o godzinie 10:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol Plażowy Patrol online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol Plażowy Patrol przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2017-02-05 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 32298 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!