Akademia Psiego Patrolu - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Academy

Akademia Psiego Patrolu

Akademia Psiego Patrolu
Drużyna Psiego Patrolu zazwyczaj wykonuje całą masę dobrej roboty dla lokalnej społeczności zatoki. Aby za każdym razem psiaki były w stanie poradzić sobie z różnymi trudnościami od czasu do czasu muszą przejść odpowiednie szkolenia. Właśnie dlatego powstała Akademia Psiego Patrolu, aby nasi bohaterowie mogli nauczyć się radzić sobie w trudnych sytuacjach i nabyli nowych, niezbędnych umiejętności. Każdy z naszych bohaterów będzie miał w grze inne zadanie do wykonania. Chase będzie szkolił się szybkiej jeździe po autostradzie, Mashall nauczy się dobrze kontrolować swój wóz strażacki i gasić pożary szalejące w wysokich budynkach, Skye również nie zabraknie, ona będzie uczyła się latać! Rocky nauczy się operować maszyną do sortowania odpadów. Jego zadaniem będzie sortowanie organicznych odpadków. Zapraszamy do gdy i koniecznie zagrajcie także w inne gry z serii Psiego Patrolu!

W grę online Akademia Psiego Patrolu do tej pory zagraliście w sumie 38055 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 280. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 228 graczom, i otrzymała 228 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 81 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Akademia Psiego Patrolu została dodana do naszego serwisu 2017-02-04 o godzinie 15:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Akademia Psiego Patrolu online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Akademia Psiego Patrolu przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2017-02-04 o godzinie 15:02, i jak do tej pory graliście w nią 38055 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!