Super Księżniczka i Biedronka Szukanie Serc - Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Super Princess Detective

Super Księżniczka I Biedronka Szukanie Serc

Super Księżniczka i Biedronka Szukanie Serc
Zapraszamy Was do zagrania w kolejna, ciekawą grę polegającą na szukaniu ukrytych przedmiotów. Tym razem jej bohaterkami będą dwie super bohaterki. Każdą z nich z pewnością doskonale znacie. Pierwsza to Barbie jako Super Księżniczka, natomiast druga to Minarette pod postacią Biedronki. Gra jest podzielona na kilka etapów. Każdy kolejny poziom możecie odblokować za pieniądze zdobyte podczas grania. Odszukajcie wszystkie serca ukryte w każdym z miejsc które odwiedzicie! Czy uda Wam się ukończyć całą grę?

W grę online Super Księżniczka i Biedronka Szukanie Serc do tej pory zagraliście w sumie 10808 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 129. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 99 graczom, i otrzymała 99 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 77 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Super Księżniczka i Biedronka Szukanie Serc została dodana do naszego serwisu 2016-10-27 o godzinie 18:10.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Super Księżniczka i Biedronka Szukanie Serc online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry miraculum biedronka i czarny kot pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry ukryte obiekty

Kolorowanki Miraculum Biedronka I Czarny Kot do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry miraculum biedronka i czarny kot

Pranie Kostiumów BiedronkiMaseczka i Makijaż dla BiedronkiCzarny Kot i Biedronka OświadczynySekrety Szafy BiedronkiSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie SercBiedronka Jako Panna MłodaNa Ratunek BiedronceBiedronka i Dekorowanie OgroduBiedronka i Czarny Kot Puzzle MiłosneBiedronka w SpaMiraculum Szukanie GwiazdekCzarny Kot i Szukanie Plagga
Mamy nadzieję, że gra Super Księżniczka i Biedronka Szukanie Serc przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-10-27 o godzinie 18:10, i jak do tej pory graliście w nią 10808 razy. Obecnie w kategorii z grami miraculum biedronka i czarny kot znajduje się 17 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!