Elsa i Poród Bliźniaków - Gry Kraina Lodu

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Pregnant Elsa Twins Birth

Elsa I Poród Bliźniaków

Elsa i Poród Bliźniaków
Księżniczka Elsa po raz kolejny jest w ciąży, jednak tym razem będzie miała bliźniaki! Tyle szczęścia na raz nie miała chyba jeszcze żadna księżniczka. Na pewno poród przebiegnie bez żadnych komplikacji, szczególnie, że przez cały czas będziecie przy niej i pomożecie jej podczas każdego etapu porodu. Gdy księżniczka urodzi bliźnięta waszym zadaniem będzie zajęcie się maluchami, wykąpanie ich i oddanie szczęśliwej matce!

W grę online Elsa i Poród Bliźniaków do tej pory zagraliście w sumie 5855 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 39. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 34 graczom, i otrzymała 34 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 87 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Elsa i Poród Bliźniaków została dodana do naszego serwisu 2016-10-21 o godzinie 16:10.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Elsa i Poród Bliźniaków online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry kraina lodu dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry kraina lodu pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry poródGry księżniczki

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry kraina lodu

Kraina Lodu WyścigKraina Lodu Szukanie GwiazdPrzemiana Elsy w RoszpunkęElsa i Poród BliźniakówElsa i Opieka nad DzieckiemRelaks Elsy w SpaCałowanie Anny i KristoffaRodzenie Dziecka z ElsąKraina Lodu Szukanie ŚnieżekKolorowanka Anny i ElsyGarderoba Księżniczki ElsyAnna w Szpitalu Poród
Mamy nadzieję, że gra Elsa i Poród Bliźniaków przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-10-21 o godzinie 16:10, i jak do tej pory graliście w nią 5855 razy. Obecnie w kategorii z grami kraina lodu znajduje się 129 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!