Psi Patrol Kolorowanka - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Coloring Paw Patrol

Psi Patrol Kolorowanka

Psi Patrol Kolorowanka
Jeśli kochacie bohaterów Psiego Patrolu, a na dodatek uwielbiacie kolorować obrazki to poświęćcie chwilę czasu by nadać trochę barw temu obrazkowi. Wybierzcie swoje ulubione kolory z palety znajdującej się po lewej stronie i postarajcie się jak najładniej pokolorować scenkę!

W grę online Psi Patrol Kolorowanka do tej pory zagraliście w sumie 15584 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 120. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 100 graczom, i otrzymała 100 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 83 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Psi Patrol Kolorowanka została dodana do naszego serwisu 2016-10-02 o godzinie 08:10.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol Kolorowanka online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Psi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze SkyePsi Patrol Gaszenie Pożaru z MarshallemPsi Patrol i Samochodowa PrzejażdżkaBohaterowie Nick Jr Jako StrażacyKarmienie Piesków z Psiego PatroluPsi Patrol Powietrzny PatrolPsi Patrol Szukanie GwiazdPsi Patrol Ukryte GwiazdyPsi Patrol Układanka
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol Kolorowanka przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-10-02 o godzinie 08:10, i jak do tej pory graliście w nią 15584 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 27 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!