Mała Hania Muzyczna Ubieranka - Gry Baby Hazel

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Baby Hazel Musician Dressup

Mała Hania Muzyczna Ubieranka

Mała Hania Muzyczna Ubieranka
Mała Hania bierze właśnie udział w konkursie muzycznym i występuje na scenie. Kto by się spodziewał, że taka mała dziewczynka posiada tak wielki talent muzyczny. Waszym zadaniem będzie wystrojenie Baby Hazel i wybranie dla niej stroju, który będzie odpowiedni do takiego koncertu. Za pomocą ikonek możecie całkowicie zmienić jej wygląd! Miłej zabawy!

W grę online Mała Hania Muzyczna Ubieranka do tej pory zagraliście w sumie 1833 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 11. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 10 graczom, i otrzymała 10 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 91 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Mała Hania Muzyczna Ubieranka została dodana do naszego serwisu 2016-10-01 o godzinie 09:10.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Mała Hania Muzyczna Ubieranka online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry baby hazel dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry baby hazel pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry ubieranki

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry baby hazel

Mała Hania u LekarzaMała Hania Jako FarmaceutkaMała Hania Muzyczna UbierankaMała Hania jako Mechanik SamochodowyMała Hania jako AstronautkaBaby Hazel Dzień SzczepieniaMała Hania Sprzątanie KuchniMała Hania w Parku DinozaurówMała Hania Jako StrażakHazel Dentystka UbierankaMała Hania i Noc HalloweenMała Hania i Dzień Dziadków
Mamy nadzieję, że gra Mała Hania Muzyczna Ubieranka przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-10-01 o godzinie 09:10, i jak do tej pory graliście w nią 1833 razy. Obecnie w kategorii z grami baby hazel znajduje się 47 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!