Zbieranie Pokemonów - Gry Pokemon Go

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Pokemon Go

Zbieranie Pokemonów

Zbieranie Pokemonów
Świat oszalał na punkcie gry Pokemon GO! Ta gra zrobiła ostatnimi czasy oszałamiającą karierę i obecnie gra w nią miliony graczy na całym świecie. To mobilna aplikacja, dzięki której możemy przenieść zabawę z wirtualnego świata do świata rzeczywistego. Na prawdziwy obraz z telefonu komórkowego nakładane są trójwymiarowe Pokemony, które musimy odnaleźć poruszając się po świecie rzeczywistym wykorzystując do tego celu GPS. Ta gra to uproszczona wersja zabawy, w której razem z głównym bohaterem poruszamy się po pewnym miasteczku i szukamy Pokemonów ukrytych w różnych miejscach pewnego miasteczka! Zapraszamy do gry!

W grę online Zbieranie Pokemonów do tej pory zagraliście w sumie 1224 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 8. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 6 graczom, i otrzymała 6 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 75 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Zbieranie Pokemonów została dodana do naszego serwisu 2016-09-03 o godzinie 08:09.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Zbieranie Pokemonów online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry pokemon go dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pokemon go pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry pokemon go

Zbieranie Pokemonów
Mamy nadzieję, że gra Zbieranie Pokemonów przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-09-03 o godzinie 08:09, i jak do tej pory graliście w nią 1224 razy. Obecnie w kategorii z grami pokemon go znajduje się 1 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!