Poród z Roszpunką - Gry Roszpunka

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Rapunzel Mommy Birth

Poród Z Roszpunką

Poród z Roszpunką
Poród z księżniczką Disneya Roszpunką to fajna gierka, która na pewno spodoba się Wam bardzo. Wygląda na to, że księżniczka będzie miała dziecko, jednak na razie czeka ją wizyta w szpitali. Właśnie czeka na ambulans który zabierze ją na salę porodową, na której po raz pierwszy usłyszy płacz swojego dzidziusia. Zaopiekuj się nią do czasu przyjazdu karetki, a w szpitalu podczas i po porodzie opiekuj się zarówno nią, jak i jej nowo narodzonym dzieckiem!

W grę online Poród z Roszpunką do tej pory zagraliście w sumie 1714 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 11. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 8 graczom, i otrzymała 8 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 73 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Poród z Roszpunką została dodana do naszego serwisu 2016-08-17 o godzinie 09:08.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Poród z Roszpunką online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry roszpunka dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry roszpunka pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry szpital

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry roszpunka

Poród z RoszpunkąPrawdziwe Zakupy z Księżniczką RoszpunkąRoszpunka Artystka MakijażuRoszpunka u FryzjeraRoszpunka Koncert na PianinieRoszpunka i Opalanie na SolariumŚlubna Ubieranka RoszpunkiRoszpunka i Kucyk PonyRoszpunka i Opieka nad SarenkąKsiężniczka Roszpunka na WakacjachKsiężniczka Roszpunka i Kąpanie DzieckaKsiężniczka Roszpunka i Magiczny Krawiec
Mamy nadzieję, że gra Poród z Roszpunką przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-08-17 o godzinie 09:08, i jak do tej pory graliście w nią 1714 razy. Obecnie w kategorii z grami roszpunka znajduje się 13 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!