Na Ratunek Biedronce - Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Cat Noir Saving Ladybug

Na Ratunek Biedronce

Na Ratunek Biedronce
Jeśli kochacie Biedronkę i macie ochotę zagrać w kolejną grę z udziałem bohaterki to zapraszamy! Waszym zadaniem będzie uratowanie bohaterki z rąk złoczyńcy, który wykorzystuje każdą okazję, aby uprzykrzyć życie naszym bohaterom. Wcielicie się w Czarnego Kota i spróbujecie uratować Biedronkę przywiązaną na dachu jednego z budynków. Musicie wykorzystać okazję, gdy Władca Ciem będzie odwrócony w drugą stronę i spróbować rozwiązać linę. Gdy tylko koło jego głowy pojawi się wykrzyknik będzie to oznaczało, że za chwilę odwróci się w waszą stronę, więc uważajcie!

W grę online Na Ratunek Biedronce do tej pory zagraliście w sumie 41234 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 536. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 472 graczom, i otrzymała 472 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 88 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Na Ratunek Biedronce została dodana do naszego serwisu 2016-07-16 o godzinie 11:07.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Na Ratunek Biedronce online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry miraculum biedronka i czarny kot pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Miraculum Biedronka I Czarny Kot do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry miraculum biedronka i czarny kot

Pranie Kostiumów BiedronkiMaseczka i Makijaż dla BiedronkiCzarny Kot i Biedronka OświadczynySekrety Szafy BiedronkiSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie SercBiedronka Jako Panna MłodaNa Ratunek BiedronceBiedronka i Dekorowanie OgroduBiedronka i Czarny Kot Puzzle MiłosneBiedronka w SpaMiraculum Szukanie GwiazdekCzarny Kot i Szukanie Plagga
Mamy nadzieję, że gra Na Ratunek Biedronce przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-07-16 o godzinie 11:07, i jak do tej pory graliście w nią 41234 razy. Obecnie w kategorii z grami miraculum biedronka i czarny kot znajduje się 17 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!