Biedronka i Dekorowanie Ogrodu - Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Ladybug Garden Decoration

Biedronka I Dekorowanie Ogrodu

Biedronka i Dekorowanie Ogrodu
Biedronka i dekorowanie ogrodu to nasza kolejna gra dla wszystkich fanów i fanek serialu o przygodach Biedronki. Dzisiaj razem z bohaterką zabawicie się w sprzątanie i dekorowanie ogrodu. Wasze zadanie będzie polegało na wykonaniu kilku różnych czynności. Na początek zabawicie się w szukanie ukrytych przedmiotów i spróbujecie znaleźć wszystkie biedronki w ogrodzie. Kolejne zadanie będzie polegało na doprowadzeniu tego miejsca do porządku. Na pewno zauważyliście, że jest strasznie zaśmiecone. Powyrzucajcie wszystkie śmieci do śmietnika a resztę poukładajcie na właściwych miejscach!

W grę online Biedronka i Dekorowanie Ogrodu do tej pory zagraliście w sumie 14956 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 204. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 170 graczom, i otrzymała 170 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 83 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Biedronka i Dekorowanie Ogrodu została dodana do naszego serwisu 2016-07-16 o godzinie 11:07.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Biedronka i Dekorowanie Ogrodu online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry miraculum biedronka i czarny kot pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry miraculum biedronka i czarny kot

Sekrety Szafy BiedronkiSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie SercBiedronka Jako Panna MłodaNa Ratunek BiedronceBiedronka i Dekorowanie OgroduBiedronka i Czarny Kot Puzzle MiłosneBiedronka w SpaMiraculum Szukanie GwiazdekCzarny Kot i Szukanie PlaggaBiedronka i Szukanie TikkiMiraculum Przygoda Czarnego KotaBiedronka i Czarny Kot Całowanka
Mamy nadzieję, że gra Biedronka i Dekorowanie Ogrodu przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-07-16 o godzinie 11:07, i jak do tej pory graliście w nią 14956 razy. Obecnie w kategorii z grami miraculum biedronka i czarny kot znajduje się 14 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!