Księżniczki Disneya na Balu - Księżniczki

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Disney Graduation Ball 2016

Księżniczki Disneya Na Balu

Księżniczki Disneya na Balu
Księżniczki Disneya na Balu to nasza kolejna gra dla dziewcząt, a przede wszystkim dla fanek takich bohaterek jak Elsa, Arielka i inne bohaterki bajek. W ich świecie wielkimi krokami zbliża się bal, który stanowi zwieńczenie końca szkoły. Będzie to bal maturalny, podczas którego księżniczki będą mogły trochę zaszaleć. Oczywiście to jak będą ubrane zależy wyłącznie od Was i waszej wyobraźni! Zróbcie każdą z dziewczyn na bóstwo!

W grę online Księżniczki Disneya na Balu do tej pory zagraliście w sumie 888 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 6. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 6 graczom, i otrzymała 6 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 100 punktów na 100 możliwych. Status gry: Świetna. Gra Księżniczki Disneya na Balu została dodana do naszego serwisu 2016-07-13 o godzinie 11:07.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Księżniczki Disneya na Balu online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry ubieranki

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne księżniczki

Modna Arielka UbierankaSyrenka Arielka w SzpitaluElsa i Poród BliźniakówKsiężniczki Disneya na BaluLego Księżniczki UkładankaKolorowanka Anny i ElsyMalowanka Kraina LoduKsiężniczka Elsa Kupuje SamochódKsiężnicka Jasmina Prawdziwy MakijażKsiężniczki Disneya w Ciąży UbierankaKolorowanka Anna i ElsaRoszpunka Artystka Makijażu
Mamy nadzieję, że gra Księżniczki Disneya na Balu przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-07-13 o godzinie 11:07, i jak do tej pory graliście w nią 888 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 68 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!