Elsa i Opieka nad Dzieckiem - Gry Kraina Lodu

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Elsa Baby Birth Caring

Elsa I Opieka Nad Dzieckiem

Elsa i Opieka nad Dzieckiem
Księżniczka Elsa już niedługo urodzi ślicznego bobasa, jednak najpierw będzie musiała spakować wszystkie potrzebne jej rzeczy i udać się do szpitala. Rozejrzyjcie się uważnie po jej pokoju i znajdźcie kilka przyborów, które na pewno bardzo jej się przydadzą. Towarzyszcie księżniczce podczas porodu, a gdy dziecko przyjdzie na świat zaopiekujcie się nim najlepiej jak potraficie!

W grę online Elsa i Opieka nad Dzieckiem do tej pory zagraliście w sumie 5130 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 35. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 28 graczom, i otrzymała 28 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 80 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Elsa i Opieka nad Dzieckiem została dodana do naszego serwisu 2016-07-13 o godzinie 11:07.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Elsa i Opieka nad Dzieckiem online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry kraina lodu dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry kraina lodu pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry opieka nad dzieckiem

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry kraina lodu

Kraina Lodu WyścigKraina Lodu Szukanie GwiazdPrzemiana Elsy w RoszpunkęElsa i Poród BliźniakówElsa i Opieka nad DzieckiemRelaks Elsy w SpaCałowanie Anny i KristoffaRodzenie Dziecka z ElsąKraina Lodu Szukanie ŚnieżekKolorowanka Anny i ElsyGarderoba Księżniczki ElsyAnna w Szpitalu Poród
Mamy nadzieję, że gra Elsa i Opieka nad Dzieckiem przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-07-13 o godzinie 11:07, i jak do tej pory graliście w nią 5130 razy. Obecnie w kategorii z grami kraina lodu znajduje się 129 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!