Relaks Elsy w Spa - Gry Kraina Lodu

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Elsas Relax

Relaks Elsy W Spa

Relaks Elsy w Spa
Przenieś się do Krainy Lody by razem z księżniczką Elsą spędzić relaksujący dzień w SPA! Podczas tego dnia będziesz robiła wszystko, aby nasza urocza księżniczka odprężyła się i odpoczęła. Na pewno przyda jej się kilka zabiegów dzięki którym poczuje się jak nowo narodzona. Rozpocznij od zrobienia jej relaksującej maseczki na twarz, następnie zrób jej masaż i kilka innych zabiegów. Dodatkowo po zakończeniu zabiegów zrobisz jej małą metamorfozę. Wykorzystaj kosmetyki aby upiększyć księżniczkę wspaniałym makijażem, oraz swoje umiejętności aby ubrać ją w nowe, modne ciuszki!

W grę online Relaks Elsy w Spa do tej pory zagraliście w sumie 8956 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 59. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 53 graczom, i otrzymała 53 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 90 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Relaks Elsy w Spa została dodana do naszego serwisu 2016-04-04 o godzinie 12:04.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Relaks Elsy w Spa online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry kraina lodu dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry kraina lodu pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry kraina lodu

Kraina Lodu WyścigKraina Lodu Szukanie GwiazdPrzemiana Elsy w RoszpunkęElsa i Poród BliźniakówElsa i Opieka nad DzieckiemRelaks Elsy w SpaCałowanie Anny i KristoffaRodzenie Dziecka z ElsąKraina Lodu Szukanie ŚnieżekKolorowanka Anny i ElsyGarderoba Księżniczki ElsyAnna w Szpitalu Poród
Mamy nadzieję, że gra Relaks Elsy w Spa przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-04-04 o godzinie 12:04, i jak do tej pory graliście w nią 8956 razy. Obecnie w kategorii z grami kraina lodu znajduje się 129 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!