Całowanie Anny i Kristoffa - Gry Kraina Lodu

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Anna And Kristoff Kissing

Całowanie Anny I Kristoffa

Całowanie Anny i Kristoffa
Anna And Kristoff Kissing, czyli Całowanie Anny i Kristoffa to nowa, romantyczna gra z bohaterką Krainy Lodu Annę, oraz jej chłopakiem Kristoffem. Waszym zadaniem jest pomóc tej zakochanej parze w romantycznych pocałunkach, jednak musicie dopilnować, aby nikt im nie przeszkodził. Kliknijcie myszką a Anna i Kristoff zaczną się całować, jednak gdy tylko ujrzycie kogoś w pobliżu od razu puśćcie przycisk.

W grę online Całowanie Anny i Kristoffa do tej pory zagraliście w sumie 6600 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 74. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 57 graczom, i otrzymała 57 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 77 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Całowanie Anny i Kristoffa została dodana do naszego serwisu 2016-03-29 o godzinie 12:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Całowanie Anny i Kristoffa online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry kraina lodu dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry kraina lodu pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry kraina lodu

Kraina Lodu WyścigKraina Lodu Szukanie GwiazdPrzemiana Elsy w RoszpunkęElsa i Poród BliźniakówElsa i Opieka nad DzieckiemRelaks Elsy w SpaCałowanie Anny i KristoffaRodzenie Dziecka z ElsąKraina Lodu Szukanie ŚnieżekKolorowanka Anny i ElsyGarderoba Księżniczki ElsyAnna w Szpitalu Poród
Mamy nadzieję, że gra Całowanie Anny i Kristoffa przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-29 o godzinie 12:03, i jak do tej pory graliście w nią 6600 razy. Obecnie w kategorii z grami kraina lodu znajduje się 129 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!