Skakanie ze Skye - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Skye Jump

Skakanie Ze Skye

Skakanie ze Skye
Bohaterką naszej nowej gry z Psiego Patrolu będzie Skye, czyli piesek dziewczynka, która podczas misji lata różowym helikopterem. Z uwagi na swoje umiejętności bardzo często bierze udział w różnych misjach które wymagają wykorzystania helikoptera. Dodatkowo Skye posiada także skrzydła ukryte w plecaku. Dzięki nim również może bardzo szybko wzbić się w przestworza. Dzisiaj razem ze Skye spróbujecie wspiąć się jak najwyżej skacząc po kolejnych platformach. Za każdym razem musicie dopilnować, aby ratowniczka Psiego Patrolu bezpiecznie odbiła się od platformy i podczas skoku trafiła na kolejną podporę. Od czasu do czasu w powietrzu znajdziecie ikonki ze strzałkami, które po dotknięciu dadzą Wam sporą prędkość która zaniesie Was kilkadziesiąt metrów wyżej.

W grę online Skakanie ze Skye do tej pory zagraliście w sumie 44136 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 271. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 223 graczom, i otrzymała 223 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 82 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Skakanie ze Skye została dodana do naszego serwisu 2016-03-20 o godzinie 13:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Skakanie ze Skye online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Skakanie ze Skye przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-20 o godzinie 13:03, i jak do tej pory graliście w nią 44136 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!