Skoki Nindżago Skybound - Gry Lego Ninjago

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Lego Ninjago Skybound

Skoki Nindżago Skybound

Skoki Nindżago Skybound
Lego Ninjago Skybound to gra dla wszystkich fanów serialu Mistrzowie Spinjitzu. To jedna z najfajniejszych gier z bohaterskimi wojownikami ninja, podczas której sprawdzicie, czy zasługujecie na miano prawdziwego wojownika ninja. Tym razem staniecie do walki ze zły dżinem Nadakhan, który niszczy świat Nindżago kradnąc fragmenty wyspy. Planuje wykorzystać je do odbudowania swojego świata zwanego Djinjago. Zły dżin na dodatek uprowadził przyjaciół naszego bohatera i więzi ich w swoim królestwie. Wciel się w Jaya i rusz na ratunek jego przyjaciołom. Zane, Nya, Lloyd, Cole oraz Kai potrzebują Twojej pomocy. Podczas przygody zwiedzisz wiele różnych światów pełnych niebezpieczeństw, pułapek i wrogów. Musisz wykorzystać umiejętności Jaya aby skakać po platformach i nie spaść. Każdy skok wykonujemy podobnie jak w grze Angry Birds. Musimy skierować naszego ninja w odpowiednim kierunki i oddać skok z odpowiednią siłą. Pomogą Ci w tym rozmieszczone w powietrzu klocki Lego.

W grę online Skoki Nindżago Skybound do tej pory zagraliście w sumie 8997 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 75. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 65 graczom, i otrzymała 65 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 87 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Skoki Nindżago Skybound została dodana do naszego serwisu 2016-03-20 o godzinie 13:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Skoki Nindżago Skybound online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry lego ninjago dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry lego ninjago pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry lego ninjago

Skoki Nindżago SkyboundSzukanie Shurikenów Lego NinjaMistrzowie Spinjitzu OpętanieKolorowanka Lego Ninjago 2Kolorowanka Lego NinjagoLego Ninjago Walka na SpinneryTrening Mistrzów NinjagoWspinaczka Bohaterów NinjagoLego Ninjago Mistrzowie Spinjitzu Ucieczka ze ŚwiątyniKreator Wojowników NinjagoMistrzowie Spinjitzu i Szturm na Wieżę BorgWojownicy Ninjago i Walka z Ninja Dronami
Mamy nadzieję, że gra Skoki Nindżago Skybound przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-20 o godzinie 13:03, i jak do tej pory graliście w nią 8997 razy. Obecnie w kategorii z grami lego ninjago znajduje się 14 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!