Skoki Nindżago Skybound

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Skoki Nindżago Skybound

Obrazek gry Skoki Nindżago Skybound
Lego Ninjago Skybound to gra dla wszystkich fanów serialu Mistrzowie Spinjitzu. To jedna z najfajniejszych gier z bohaterskimi wojownikami ninja, podczas której sprawdzicie, czy zasługujecie na miano prawdziwego wojownika ninja. Tym razem staniecie do walki ze zły dżinem Nadakhan, który niszczy świat Nindżago kradnąc fragmenty wyspy. Planuje wykorzystać je do odbudowania swojego świata zwanego Djinjago. Zły dżin na dodatek uprowadził przyjaciół naszego bohatera i więzi ich w swoim królestwie. Wciel się w Jaya i rusz na ratunek jego przyjaciołom. Zane, Nya, Lloyd, Cole oraz Kai potrzebują Twojej pomocy. Podczas przygody zwiedzisz wiele różnych światów pełnych niebezpieczeństw, pułapek i wrogów. Musisz wykorzystać umiejętności Jaya aby skakać po platformach i nie spaść. Każdy skok wykonujemy podobnie jak w grze Angry Birds. Musimy skierować naszego ninja w odpowiednim kierunki i oddać skok z odpowiednią siłą. Pomogą Ci w tym rozmieszczone w powietrzu klocki Lego.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Księżnicka Jasmina Prawdziwy Makijaż online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry makijażGry ubieranki

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne księżniczki

Syrenka Arielka w Szpitalu Elsa i Poród BliźniakówKsiężniczki Disneya na Balu Lego Księżniczki UkładankaKolorowanka Anny i Elsy Malowanka Kraina LoduKsiężniczka Elsa Kupuje Samochód Księżnicka Jasmina Prawdziwy MakijażKsiężniczki Disneya w Ciąży Ubieranka Kolorowanka Anna i ElsaRoszpunka Artystka Makijażu Pracowanie z Elsą i Zakupy
Mamy nadzieję, że gra Skoki Nindżago Skybound przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!