Tomek i Przyjaciele we Francji - Gry Tomek I Przyjaciele

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Thomas in France

Tomek I Przyjaciele We Francji

Tomek i Przyjaciele we Francji
Zapraszamy miłośników bajki Tomek i Przyjaciele do zagrania w zabawną grę pociągową. Poprzednio mieliście okazję razem z zabawnym bohaterem przemierzyć trudną trasę prowadzącą przez biegun północny, jednak tym razem odwiedzicie przepiękną Francję i razem z pociągiem ruszycie w niezwykłą podróż. Poczujecie wspaniałą atmosferę francuskich miast, odwiedzicie Paryż i zobaczycie wieżę Eiffla. Najpierw jednak musicie przeprowadzić bohatera przez trudną trasę. Tory raz wznoszą się do góry, raz opadają, natomiast Wy musicie przez cały czas balansować aby pociąg przez przypadek nie wypadł z torów. Miłej podróży!

W grę online Tomek i Przyjaciele we Francji do tej pory zagraliście w sumie 2984 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 13. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 10 graczom, i otrzymała 10 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 77 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Tomek i Przyjaciele we Francji została dodana do naszego serwisu 2016-03-20 o godzinie 12:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Tomek i Przyjaciele we Francji online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry tomek i przyjaciele dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry tomek i przyjaciele pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry tomek i przyjaciele

Tomek i Przyjaciele we FrancjiBudowanie Torów dla TomkaPociąg Tomek na Biegunie PółnocnymTomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie
Mamy nadzieję, że gra Tomek i Przyjaciele we Francji przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-20 o godzinie 12:03, i jak do tej pory graliście w nią 2984 razy. Obecnie w kategorii z grami tomek i przyjaciele znajduje się 4 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!