Budowanie Torów dla Tomka - Gry Tomek I Przyjaciele

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Track Repair

Budowanie Torów Dla Tomka

Budowanie Torów dla Tomka
Thomas and Friends Truck Repair to zabawna i prosta gra dla najmłodszych graczy. Dziś po raz kolejny przeniesiecie się na wyspę Sodor by razem z Tomkiem oraz jego przyjaciółmi przeżyć nową przygodę. Trzy pociągu muszą jak najszybciej dojechać do stacji, jednak po drodze natknęły się na zniszczone tory. Trzeba jak najszybciej je naprawić ponieważ tylko dzięki temu pociągi dotrą do celu bez opóźnienia. Musicie szybko wybrać tory które będą pasowały do uszkodzonego fragmentu i wymienić je na nowe. Gdy tory będą już gotowe możecie puścić pociąg i sprawdzić, czy dotrze do celu. Czekają na Was trzy bardzo podobne zadania. Wykorzystajcie fragmenty torów i przeciągnijcie pasujący fragment w puste miejsce.

W grę online Budowanie Torów dla Tomka do tej pory zagraliście w sumie 3769 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 40. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 27 graczom, i otrzymała 27 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 68 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Budowanie Torów dla Tomka została dodana do naszego serwisu 2016-03-20 o godzinie 12:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Budowanie Torów dla Tomka online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry tomek i przyjaciele dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry tomek i przyjaciele pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry tomek i przyjaciele

Tomek i Przyjaciele we FrancjiBudowanie Torów dla TomkaPociąg Tomek na Biegunie PółnocnymTomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie
Mamy nadzieję, że gra Budowanie Torów dla Tomka przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-20 o godzinie 12:03, i jak do tej pory graliście w nią 3769 razy. Obecnie w kategorii z grami tomek i przyjaciele znajduje się 4 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!