Psi Patrol Gaszenie Pożaru z Marshallem - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Corn Roast Catastrophe

Psi Patrol Gaszenie Pożaru Z Marshallem

Psi Patrol Gaszenie Pożaru z Marshallem
Nowa, ciekawa gra z bohaterami Psiego Patrolu, w której tym razem wraz ze strażakiem o imieniu Marshall wyruszycie ratować plony pewnego farmera. Jego pole kukurydzy zajęło się ogniem i tylko nasz psi bohater będzie w stanie uratować go przed stratą całego dorobku. Razem z nim przemierzycie pole farmera i postaracie się ugasić wszystkie płonące plony za pomocą jego gaśnicy. Za każdym razem musicie napompować jego podręczną gaśnicę. Pod każdym stosem kukurydzy znajduje się numerek. Musicie tyle razy nacisnąć pompkę ile wynosi liczba pod stosem. W ten sposób strumień wody zostanie skierowany dokładnie tam gdzie trzeba.

W grę online Psi Patrol Gaszenie Pożaru z Marshallem do tej pory zagraliście w sumie 72264 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 430. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 353 graczom, i otrzymała 353 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 82 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Psi Patrol Gaszenie Pożaru z Marshallem została dodana do naszego serwisu 2016-03-19 o godzinie 14:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol Gaszenie Pożaru z Marshallem online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry strażackie

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol Gaszenie Pożaru z Marshallem przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-19 o godzinie 14:03, i jak do tej pory graliście w nią 72264 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!