Psi Patrol i Samochodowa Przejażdżka - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Pups Save the Day

Psi Patrol I Samochodowa Przejażdżka

Psi Patrol i Samochodowa Przejażdżka
Jedna z najfajniejszych gier online z psami z Psiego Patrolu. Podczas tej misji musicie pomóc Alexowi naprawić pękniętą oponę w jego samochodzie. Najpierw jednak musicie do niego dotrzeć, ponieważ jego auto utknęło za miastem. Wybierz dwa psy i razem z nimi ruszaj mu na pomoc. Twoim zadaniem będzie sterowanie samochodem bohaterów i prowadzenie go podczas jazdy. Droga składa się z trzech pasów które w dowolnej chwili możecie zmieniać. Jeśli zauważycie na drodze jakąś przeszkodę szybko kliknijcie strałkę aby ją ominąć. Czasami traficie także na remontowane odcinki oraz wyskocznie. Zbierajcie psie kości oraz odznaki Psiego Patrolu aby zdobyć więcej punktów.

W grę online Psi Patrol i Samochodowa Przejażdżka do tej pory zagraliście w sumie 57357 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 983. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 812 graczom, i otrzymała 812 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 83 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Psi Patrol i Samochodowa Przejażdżka została dodana do naszego serwisu 2016-03-18 o godzinie 10:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol i Samochodowa Przejażdżka online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol i Samochodowa Przejażdżka przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-18 o godzinie 10:03, i jak do tej pory graliście w nią 57357 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!