Dobry Dinozaur Podróż do Domu - Gry Dobry Dinozaur

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: The Good Dinosaur Journey Home

Dobry Dinozaur Podróż Do Domu

Dobry Dinozaur Podróż do Domu
The Good Dinosaur, czyli po prostu Dobry Dinozaur to najnowszy film animowany, którego akcja rozgrywa się w czasach, gdy Ziemię zamieszkiwały prehistoryczne gady. Tym razem historia potoczy się jednak zupełnie inaczej. Twórcy filmu postanowili stworzyć zupełnie inną historię, w której wielka asteroida omija naszą planetę, a dinozaury nigdy nie wyginęły. Jak wyglądałoby nasze życie, gdyby obok nas ziemie zamieszkiwały tak wielkie gady? Czy na skutek ewolucji stałyby się mądrzejsze i inteligentniejsze, zakładały swoje własne miasta, uprawiały ziemię, budowały domy? Zagrajcie w naszą pierwszą grę opowiadającą o bohaterach filmu Dobry Dinozaur i przeżyjcie z nimi ciekawą przygodę! Podczas gry czeka na Was kilka różnych zadań, a każde z nich będzie zupełnie inne. Na początku zagracie w grę na refleks, podczas której musicie rozdzielać owoce i inne obrazki pomiędzy cztery grupy bohaterów. Kolejny etap gry to szukanie ukrytych obiektów w otoczeniu. Musicie uważnie rozejrzeć się po scenie z Arlo oraz innymi postaciami i znaleźć je wszystkie. Jeśli chcecie zobaczyć jakie będą kolejne zadania koniecznie zagrajcie!

W grę online Dobry Dinozaur Podróż do Domu do tej pory zagraliście w sumie 1091 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 2. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 2 graczom, i otrzymała 2 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 100 punktów na 100 możliwych. Status gry: Świetna. Gra Dobry Dinozaur Podróż do Domu została dodana do naszego serwisu 2016-03-17 o godzinie 13:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Dobry Dinozaur Podróż do Domu online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry dobry dinozaur dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry dobry dinozaur pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry dobry dinozaur

Dobry Dinozaur Podróż do Domu
Mamy nadzieję, że gra Dobry Dinozaur Podróż do Domu przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-17 o godzinie 13:03, i jak do tej pory graliście w nią 1091 razy. Obecnie w kategorii z grami dobry dinozaur znajduje się 1 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!