Biedronka i Czarny Kot Puzzle Miłosne - Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Miraculous Love Story Puzzle

Biedronka I Czarny Kot Puzzle Miłosne

Biedronka i Czarny Kot Puzzle Miłosne
Jeśli lubicie nowy film animowany o przygodach Biedronki oraz Czarnego Kota to zapraszamy Was do ich najnowszej gry! Tym razem są to puzzle, jednak za każdym razem czekać będzie na Was nieco inne zadanie i nieco inna układanka. Wszystkie scenki które ułożycie przedstawiając romantyczne sceny z Biedronką oraz Czarnym Kotem. Pierwsza układanka polega na obracaniu elementów i umieszczaniu ich we właściwych miejscach. Kolejna będzie polegała na przeciąganiu puzzli i upuszczaniu ich na właściwych pozycjach. Trzecia z kolei jest znacznie trudniejsza, ponieważ ułożycie owalny obrazek z elementów przypominających fragmenty pizzy.

W grę online Biedronka i Czarny Kot Puzzle Miłosne do tej pory zagraliście w sumie 38848 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 400. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 342 graczom, i otrzymała 342 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 86 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Biedronka i Czarny Kot Puzzle Miłosne została dodana do naszego serwisu 2016-03-17 o godzinie 13:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Biedronka i Czarny Kot Puzzle Miłosne online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry miraculum biedronka i czarny kot pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry puzzle

Kolorowanki Miraculum Biedronka I Czarny Kot do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry miraculum biedronka i czarny kot

Pranie Kostiumów BiedronkiMaseczka i Makijaż dla BiedronkiCzarny Kot i Biedronka OświadczynySekrety Szafy BiedronkiSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie SercBiedronka Jako Panna MłodaNa Ratunek BiedronceBiedronka i Dekorowanie OgroduBiedronka i Czarny Kot Puzzle MiłosneBiedronka w SpaMiraculum Szukanie GwiazdekCzarny Kot i Szukanie Plagga
Mamy nadzieję, że gra Biedronka i Czarny Kot Puzzle Miłosne przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-17 o godzinie 13:03, i jak do tej pory graliście w nią 38848 razy. Obecnie w kategorii z grami miraculum biedronka i czarny kot znajduje się 17 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!