Mała Hania jako Mechanik Samochodowy - Gry Baby Hazel

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Baby Hazel Mechanic Dressup

Mała Hania Jako Mechanik Samochodowy

Mała Hania jako Mechanik Samochodowy
Mała Hania postanowiła zostać mechanikiem samochodowym, ponieważ naprawiania zepsutych aut zawsze ją fascynowało. Czasami pomagała swojemu tacie w garażu i nauczyła się wielu ciekawych rzeczy na temat samochodów. Praca w warsztacie wymaga odpowiedniego stroju, ponieważ bardzo łatwo pobrudzić się smarami lub olejem silnikowym. Wybierzcie dla dziewczynki strój, w którym będzie mogła rozpocząć pracę!

W grę online Mała Hania jako Mechanik Samochodowy do tej pory zagraliście w sumie 1884 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 5. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 3 graczom, i otrzymała 3 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 60 punktów na 100 możliwych. Status gry: Całkiem fajna. Gra Mała Hania jako Mechanik Samochodowy została dodana do naszego serwisu 2016-03-17 o godzinie 13:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Mała Hania jako Mechanik Samochodowy online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry baby hazel dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry baby hazel pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry ubieranki

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry baby hazel

Mała Hania u LekarzaMała Hania Jako FarmaceutkaMała Hania Muzyczna UbierankaMała Hania jako Mechanik SamochodowyMała Hania jako AstronautkaBaby Hazel Dzień SzczepieniaMała Hania Sprzątanie KuchniMała Hania w Parku DinozaurówMała Hania Jako StrażakHazel Dentystka UbierankaMała Hania i Noc HalloweenMała Hania i Dzień Dziadków
Mamy nadzieję, że gra Mała Hania jako Mechanik Samochodowy przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-17 o godzinie 13:03, i jak do tej pory graliście w nią 1884 razy. Obecnie w kategorii z grami baby hazel znajduje się 47 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!