Bohaterowie Nick Jr Jako Strażacy - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Nick Jr Firefighters

Bohaterowie Nick Jr Jako Strażacy

Bohaterowie Nick Jr Jako Strażacy
Nick Jr Firefighters to świetna gra dla najmłodszych graczy, a szczególnie dla wszystkich miłośników bajek z kanału Nick Jr. Spotkacie w niej bohaterów bajek Blaze i Mega Maszyny, Psi Patrol oraz Bąbelkowy Świat Gupików i razem z nimi wyruszycie na misje strażackie. Na początku razem z bohaterką Bąbelkowego Świata Gupików będziecie musieli zebrać wszystkie części stroju strażaka, w tym gaśnicę, hełm, kombinezon oraz kilka innych gadżetów i dostać się do wozu strażackiego czekającego w garażu. Tam spotkacie czekających już na Was bohaterów kolejnych bajek. Jest tam Blaze z Mega Maszyn oraz Marshall z Psiego Patrolu. Po chwili razem z Marshallem ruszycie na ratunek zwierzętom uwięzionym w płonącym budynku. Musicie podstawiać drabinę wozu strażackiego i pomagać bohaterom wydostać się z palącego się domu. Miłej zabawy!

W grę online Bohaterowie Nick Jr Jako Strażacy do tej pory zagraliście w sumie 36929 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 230. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 194 graczom, i otrzymała 194 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 84 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Bohaterowie Nick Jr Jako Strażacy została dodana do naszego serwisu 2016-03-16 o godzinie 12:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Bohaterowie Nick Jr Jako Strażacy online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry strażackie

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Bohaterowie Nick Jr Jako Strażacy przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-16 o godzinie 12:03, i jak do tej pory graliście w nią 36929 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!