Księżniczka Julia Ucieczka ze Szkoły - Gry Księżniczka Julia

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Princess Juliet School Escape

Księżniczka Julia Ucieczka Ze Szkoły

Księżniczka Julia Ucieczka ze Szkoły
Nowa, świetna część przygód małej księżniczki Julii w którą na pewno chętnie zagracie. W poprzednich odcinkach gry pomagaliście księżniczce uciekać z lochów, zamku a nawet ze ścieków znajdujących się pod miastem. Tym razem czeka na Was jednak zupełnie inne zadanie. Pewnego dnia nasza bohaterka zasiedziała się w bibliotece i nie zauważyła, że szkoła została już zamknięta. Teraz będzie musiała znaleźć sposób na ucieczkę. Razem z nią przemierzycie nie tylko pomieszczenia biblioteki, ale także szkolne korytarze i inne pomieszczanie. Za każdym razem w każdej z lokacji musicie rozejrzeć się za ukrytymi przedmiotami które wykorzystacie podczas ucieczki. Każdy z tych obiektów służy do wykonania konkretnego zadania. Natkniecie się także na łamigłówki które musicie rozwiązać. Czy pomożecie księżniczce Julii uciec ze szkoły?

W grę online Księżniczka Julia Ucieczka ze Szkoły do tej pory zagraliście w sumie 2339 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 33. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 23 graczom, i otrzymała 23 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 70 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Księżniczka Julia Ucieczka ze Szkoły została dodana do naszego serwisu 2016-03-15 o godzinie 17:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Księżniczka Julia Ucieczka ze Szkoły online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczka julia dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczka julia pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry przygodowe

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry księżniczka julia

Księżniczka Julia Ucieczka ze SzkołyKsiężniczka Julia i Ucieczka z KanałówKsiężniczka Julia Ucieczka z Restauracji
Mamy nadzieję, że gra Księżniczka Julia Ucieczka ze Szkoły przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-15 o godzinie 17:03, i jak do tej pory graliście w nią 2339 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczka julia znajduje się 3 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!