Świąteczne Skakanie z Pou - Gry Pou

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Pou Christmas Jump

Świąteczne Skakanie Z Pou

Świąteczne Skakanie z Pou
Zmierzcie się z trudnym wyzwaniem w naszej najnowszej grze z ziemniakiem Pou w roli głównej! Jest piękna, wigilijna noc podczas której Pou postanowił wspiąć się tak wysoko w niebo, aby móc dostrzec Świętego Mikołaja rozwożącego prezenty. Razem z ziemniakiem musicie skakać po platformach i wspinać się skacząc cały czas do góry. Nie możecie spaść. Za pomocą myszki sterujcie Pou tak, aby za każdym razem bezpiecznie odbił się od platformy. Czasami na swojej drodze natkniecie się na niebieską ikonkę ze strzałkami. Jeśli jej dotkniecie otrzymacie chwilowy bonus, który pozwoli Wam wzbić się na większą wysokość znacznie szybciej!

W grę online Świąteczne Skakanie z Pou do tej pory zagraliście w sumie 5540 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 38. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 29 graczom, i otrzymała 29 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 76 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Świąteczne Skakanie z Pou została dodana do naszego serwisu 2016-03-15 o godzinie 14:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Świąteczne Skakanie z Pou online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry pou dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pou pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry pou

Świąteczne Skakanie z PouStrzelanie z PouPou Jako PiłkarzPou Wraca do DomuPou i Przygoda z PiratamiBudowanie Mostów z PouDziewczyna Pou Leczenei GrypyPou i Kąpanie Dziecka 2Kąpanie Brudnego PouGotowanie z PouDziewczyna Pou i Pranie UbrańPou w Gabinecie Okulisty
Mamy nadzieję, że gra Świąteczne Skakanie z Pou przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-15 o godzinie 14:03, i jak do tej pory graliście w nią 5540 razy. Obecnie w kategorii z grami pou znajduje się 21 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!