Karmienie Piesków z Psiego Patrolu - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Pup Fu

Karmienie Piesków Z Psiego Patrolu

Karmienie Piesków z Psiego Patrolu
Paw Patrol Pup Fu to gra w Karmienie Piesków z Psiego Patrolu, jednak w nieco nietypowy sposób. W grze spotkacie takie postacie jak Zuma, Rocky Skye, Marshall, Chase oraz Rubble i razem z nimi zmierzycie się z całą serią zadań polegających na zbieraniu psich chrupek rozmieszczonych na tablicy. Musicie klikać na grupy obiektów, gdzie łączą się ze sobą chrupki o takim samym kształcie. Jeśli ukończycie jedno zadanie razem z jednym z bohaterów Psiego Patrolu przejdziecie do kolejnego poziomu. Każdy z psów po ukończeniu zadania zaprezentuje Wam także swoje umiejętności walki wykonując krótki pokaz. Postarajcie się wygrać każdy z poziomów i zdobyć jak najwięcej punktów!

W grę online Karmienie Piesków z Psiego Patrolu do tej pory zagraliście w sumie 50142 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 374. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 316 graczom, i otrzymała 316 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 84 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Karmienie Piesków z Psiego Patrolu została dodana do naszego serwisu 2016-03-15 o godzinie 14:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Karmienie Piesków z Psiego Patrolu online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Karmienie Piesków z Psiego Patrolu przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-15 o godzinie 14:03, i jak do tej pory graliście w nią 50142 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!