Psi Patrol Powietrzny Patrol - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Air Patroller

Psi Patrol Powietrzny Patrol

Psi Patrol Powietrzny Patrol
Paw Patrol Air Patroller - Psi Patrol Powietrzny Patrol to nowa, wspaniała gra zręcznościowa z psami z Psiego Patrolu, podczas której razem z bohaterami zasiądziecie za sterami ich samolotu i wzbijecie się w przestworza. Waszym zadaniem będzie wykonanie trzech powietrznych misji, podczas których będziecie kontrolowali samolot i starali się unikać różnych powietrznych przeszkód. Przy okazji zbierzecie wszystkie psie kości rozmieszczone w powietrzu i dostarczycie je bohaterom. Kolejna misja polega na kontrolowaniu Marshalla, który wyposażony w plecak odrzutowy musi dotrzeć do dwóch małpek. Podczas trasy zbierajcie różne obiekty rozmieszczone w grze i omijajcie przeszkody aby dotrzeć do celu. Ostatnia misja jest bardzo podobna. Miłej zabawy!

W grę online Psi Patrol Powietrzny Patrol do tej pory zagraliście w sumie 36905 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 288. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 250 graczom, i otrzymała 250 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 87 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Psi Patrol Powietrzny Patrol została dodana do naszego serwisu 2016-03-15 o godzinie 13:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol Powietrzny Patrol online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Psi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze SkyePsi Patrol Gaszenie Pożaru z MarshallemPsi Patrol i Samochodowa PrzejażdżkaBohaterowie Nick Jr Jako StrażacyKarmienie Piesków z Psiego PatroluPsi Patrol Powietrzny PatrolPsi Patrol Szukanie GwiazdPsi Patrol Ukryte GwiazdyPsi Patrol Układanka
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol Powietrzny Patrol przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-15 o godzinie 13:03, i jak do tej pory graliście w nią 36905 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 27 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!