Biedronka w Spa - Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Miraculous Ladybug Facial Spa

Biedronka W Spa

Biedronka w Spa
Miraculous Ladybug Facial Spa to nowa gra dla dziewczyn, podczas której musicie zająć się bohaterką nowego serialu Disneya. Wygląda na to, że Biedronka trochę ucierpiała podczas ostatniego pojedynku z wrogiem. To jednak nie jedyne jej zmartwienie, ponieważ dodatkowo jej twarz ostatnio również nie wygląda najlepiej. Nabawiła się pryszczy a jej cera wygląda coraz gorzej. Zabierz ją do spa i szybko wykonaj kilka zabiegów. Pozbądź się problemów z jej skórą, dokładnie ją oczyść a na koniec wyjmij z jej włosów wszystkie gałązki.

W grę online Biedronka w Spa do tej pory zagraliście w sumie 28012 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 337. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 253 graczom, i otrzymała 253 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 75 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Biedronka w Spa została dodana do naszego serwisu 2016-03-15 o godzinie 10:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Biedronka w Spa online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry miraculum biedronka i czarny kot pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Miraculum Biedronka I Czarny Kot do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry miraculum biedronka i czarny kot

Pranie Kostiumów BiedronkiMaseczka i Makijaż dla BiedronkiCzarny Kot i Biedronka OświadczynySekrety Szafy BiedronkiSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie SercBiedronka Jako Panna MłodaNa Ratunek BiedronceBiedronka i Dekorowanie OgroduBiedronka i Czarny Kot Puzzle MiłosneBiedronka w SpaMiraculum Szukanie GwiazdekCzarny Kot i Szukanie Plagga
Mamy nadzieję, że gra Biedronka w Spa przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-15 o godzinie 10:03, i jak do tej pory graliście w nią 28012 razy. Obecnie w kategorii z grami miraculum biedronka i czarny kot znajduje się 17 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!