Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem

Obrazek gry Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem
Masha And The Bear Coloring Book to wspaniała kolorowanka dla dzieci, której głównym motywem jest rosyjski serial o dziewczynce imieniem Masza i jej przyjacielu niedźwiedziu. To całkiem fajna i przyjemna kolorowanka dla dzieci, w której znajdziecie kilka różnych obrazków z bohaterami. Obrazki wybieramy zmieniając karty książeczki za pomocą strzałek. Po kliknięciu wybranej scenki przenosimy się do jej kolorowania. Wystarczy za pomocą pędzla wybierać kolory z palety, a następnie nanosić je na scenkę. Postarajcie się pomalować każdy obrazek na rozmaite kolory! Mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić razem z Maszą i Niedźwiedziem i zagracie także w inne gry o ich przygodach!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Masza I Niedźwiedź

Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem obrazekMasza i Niedźwiedź Fabryka Zabawek obrazekMasza i Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu obrazek
Mamy nadzieję, że gra Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!