Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem - Gry Masza I Niedźwiedź

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Masha And The Bear Coloring Book

Kolorowanka Z Maszą I Niedźwiedziem

Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem
Masha And The Bear Coloring Book to wspaniała kolorowanka dla dzieci, której głównym motywem jest rosyjski serial o dziewczynce imieniem Masza i jej przyjacielu niedźwiedziu. To całkiem fajna i przyjemna kolorowanka dla dzieci, w której znajdziecie kilka różnych obrazków z bohaterami. Obrazki wybieramy zmieniając karty książeczki za pomocą strzałek. Po kliknięciu wybranej scenki przenosimy się do jej kolorowania. Wystarczy za pomocą pędzla wybierać kolory z palety, a następnie nanosić je na scenkę. Postarajcie się pomalować każdy obrazek na rozmaite kolory! Mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić razem z Maszą i Niedźwiedziem i zagracie także w inne gry o ich przygodach!

W grę online Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem do tej pory zagraliście w sumie 2867 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 14. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 12 graczom, i otrzymała 12 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 86 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem została dodana do naszego serwisu 2016-03-10 o godzinie 14:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry masza i niedźwiedź dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry masza i niedźwiedź pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry kolorowanki

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry masza i niedźwiedź

Kolorowanka z Maszą i NiedźwiedziemMasza i Niedźwiedź Fabryka ZabawekMasza i Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu
Mamy nadzieję, że gra Kolorowanka z Maszą i Niedźwiedziem przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-10 o godzinie 14:03, i jak do tej pory graliście w nią 2867 razy. Obecnie w kategorii z grami masza i niedźwiedź znajduje się 3 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!