Masza i Niedźwiedź Fabryka Zabawek - Gry Masza I Niedźwiedź

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Masha and Bear Toys Disaster

Masza I Niedźwiedź Fabryka Zabawek

Masza i Niedźwiedź Fabryka Zabawek
Masza i Niedźwiedź to zabawny, rosyjski serial animowany, którego fabuła została oparta na jednej z rosyjskich bajek ludowych. Opowiada ona o wspólnych przygodach dziewczynki o imieniu Masza, która pewnego dnia zagubiła się w lesie, oraz pewnego zabawnego niedźwiadka. Oboje mieszkają razem z leśnym domku i przeżywają przeróżne przygody. W dzisiejszej grze pomożesz Maszy oraz Niedźwiedziowi podczas pracy w fabryce. Ich zadaniem jest zarządzanie maszyną myjącą i czyszczącą zabawki. Musicie najpierw posegregować zabawki do dwóch osobnych koszy, a następnie razem z niedźwiedziem kłaść je na taśmociągu. W pewnym momencie jednak dojdzie do wybuchu maszyny i wszystkie zabawki zostaną zniszczone. Będziecie musieli umyć je ręcznie. Powodzenia!

W grę online Masza i Niedźwiedź Fabryka Zabawek do tej pory zagraliście w sumie 2016 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 8. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 6 graczom, i otrzymała 6 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 75 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Masza i Niedźwiedź Fabryka Zabawek została dodana do naszego serwisu 2016-03-10 o godzinie 14:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Masza i Niedźwiedź Fabryka Zabawek online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry masza i niedźwiedź dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry masza i niedźwiedź pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry masza i niedźwiedź

Kolorowanka z Maszą i NiedźwiedziemMasza i Niedźwiedź Fabryka ZabawekMasza i Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu
Mamy nadzieję, że gra Masza i Niedźwiedź Fabryka Zabawek przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-10 o godzinie 14:03, i jak do tej pory graliście w nią 2016 razy. Obecnie w kategorii z grami masza i niedźwiedź znajduje się 3 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!