Rodzenie Dziecka z Elsą - Gry Kraina Lodu

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Elsa Mommy Birth

Rodzenie Dziecka Z Elsą

Rodzenie Dziecka z Elsą
Księżniczka Elsa już po raz kolejny zostanie mamą, jednak na razie spędza czas w swoim domu, a Jack Frost przez cały czas się nią opiekuje. Waszym zadaniem będzie zajmowanie się księżniczką do przyjazdu karetki. Musicie podawać jej maskę z tlenem, od czasu do czasu zawołać Jacka lub podać jej coś do picia. Karetka dotrze tu za kilka minut, a następnie zabierze ją do szpitala. Po chwili przeniesiecie się do szpitala i poczekacie aż księżniczka będzie rodzić. Gdy dzidziuś przyjdzie na świat musicie się nim zaopiekować, przetniecie pępowinę a następnie wytrzecie dziecko i zważycie je na szpitalnej wadze. Powodzenia!

W grę online Rodzenie Dziecka z Elsą do tej pory zagraliście w sumie 10339 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 51. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 43 graczom, i otrzymała 43 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 84 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Rodzenie Dziecka z Elsą została dodana do naszego serwisu 2016-03-10 o godzinie 14:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Rodzenie Dziecka z Elsą online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry kraina lodu dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry kraina lodu pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry poród

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry kraina lodu

Kraina Lodu WyścigKraina Lodu Szukanie GwiazdPrzemiana Elsy w RoszpunkęElsa i Poród BliźniakówElsa i Opieka nad DzieckiemRelaks Elsy w SpaCałowanie Anny i KristoffaRodzenie Dziecka z ElsąKraina Lodu Szukanie ŚnieżekKolorowanka Anny i ElsyGarderoba Księżniczki ElsyAnna w Szpitalu Poród
Mamy nadzieję, że gra Rodzenie Dziecka z Elsą przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-10 o godzinie 14:03, i jak do tej pory graliście w nią 10339 razy. Obecnie w kategorii z grami kraina lodu znajduje się 129 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!