Księżniczka Zosia Szukanie Serc - Gry Jej Wysokość Zosia

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Sofia The First Hidden Hearts

Księżniczka Zosia Szukanie Serc

Księżniczka Zosia Szukanie Serc
Jeśli stęskniłyście się za nowymi grami księżniczki Zosi to serdecznie zapraszamy Was do zagrania w nasz kolejny tytuł. Sofia the First Hidden Hearts to gra polegająca na szukaniu serduszek ukrytych na różnych scenach i obrazkach z małą, uroczą księżniczką. To będzie dość trudna gra, ponieważ składa się aż z pięciu różnych poziomów. Każdy z nich polega na odszukaniu serc ukrytych na kolejnych scenkach. Jeśli znajdziecie wszystkie serca na jednym poziomie odblokujecie kolejny, a każdy z nich będzie stawał się coraz trudniejszy od poprzedniego. Tak jak w naszym poprzednich grach pierwszy poziom to 10 serc, kolejny 15, a pozostałe aż 20. W sumie musicie odszukać aż 85 serc, a najwyższa możliwa ilość punktów do zdobycia wynosi 4250. Czy uda Wam się znaleźć wszystkie serduszka na każdym z pięciu poziomów? Jeśli tak koniecznie zagrajcie także w inne gry Jej Wysokość Zosia, które zebraliśmy na Grydladzieci-24.pl specjalnie dla Was!

W grę online Księżniczka Zosia Szukanie Serc do tej pory zagraliście w sumie 4551 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 40. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 26 graczom, i otrzymała 26 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 65 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Księżniczka Zosia Szukanie Serc została dodana do naszego serwisu 2016-03-09 o godzinie 18:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Księżniczka Zosia Szukanie Serc online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry jej wysokość zosia dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry jej wysokość zosia pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry jej wysokość zosia

Księżniczka Zosia Szukanie SercKsiężniczka Zosia Mycie Straży PożarnejSzukanie Różnic z ZosiąKsiężniczka Zosia Pranie Ubrań w PralceKsiężniczka Zosia i Amber Dekorowanie PokojuZosia i Wypadek w OgrodzieKsiężniczka Zosia Szycie UbrańKsiężniczka Zosia Zbieranie DiamentówKsiężniczka Zosia i Amber na WakacjachKsiężniczka Zosia i Gra na PianinieKolorowanka Księżniczki ZosiKolorowanka Księżniczki Zosi
Mamy nadzieję, że gra Księżniczka Zosia Szukanie Serc przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-09 o godzinie 18:03, i jak do tej pory graliście w nią 4551 razy. Obecnie w kategorii z grami jej wysokość zosia znajduje się 38 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!