Księżniczka Zosia Szukanie Serc

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Księżniczka Zosia Szukanie Serc

Obrazek gry Księżniczka Zosia Szukanie Serc
Jeśli stęskniłyście się za nowymi grami księżniczki Zosi to serdecznie zapraszamy Was do zagrania w nasz kolejny tytuł. Sofia the First Hidden Hearts to gra polegająca na szukaniu serduszek ukrytych na różnych scenach i obrazkach z małą, uroczą księżniczką. To będzie dość trudna gra, ponieważ składa się aż z pięciu różnych poziomów. Każdy z nich polega na odszukaniu serc ukrytych na kolejnych scenkach. Jeśli znajdziecie wszystkie serca na jednym poziomie odblokujecie kolejny, a każdy z nich będzie stawał się coraz trudniejszy od poprzedniego. Tak jak w naszym poprzednich grach pierwszy poziom to 10 serc, kolejny 15, a pozostałe aż 20. W sumie musicie odszukać aż 85 serc, a najwyższa możliwa ilość punktów do zdobycia wynosi 4250. Czy uda Wam się znaleźć wszystkie serduszka na każdym z pięciu poziomów? Jeśli tak koniecznie zagrajcie także w inne gry Jej Wysokość Zosia, które zebraliśmy na Grydladzieci-24.pl specjalnie dla Was!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Jej Wysokość Zosia

Księżniczka Zosia Szukanie Serc obrazekKsiężniczka Zosia Mycie Straży Pożarnej obrazekSzukanie Różnic z Zosią obrazekKsiężniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce obrazekKsiężniczka Zosia i Amber Dekorowanie Pokoju obrazekZosia i Wypadek w Ogrodzie obrazekKsiężniczka Zosia Szycie Ubrań obrazekKsiężniczka Zosia Zbieranie Diamentów obrazek
Mamy nadzieję, że gra Księżniczka Zosia Szukanie Serc przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!