Szukanie Shurikenów Lego Ninja - Gry Lego Ninjago

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Lego Ninjago Hidden Shurikens

Szukanie Shurikenów Lego Ninja

Szukanie Shurikenów Lego Ninja
Przenieś się do świata Mistrzów Spinjitzu i zagraj w kolejną grę z bohaterskimi wojownikami ninja w roli głównej. Twoim zadaniem będzie pomóc wojownikom odnaleźć wszystkie gwiazdki Shuriken ukryte na trzech scenach. Wszystkie obrazki przedstawiają sceny z serialu Mistrzowie Spinjitzu. Na pierwszej scenie musicie znaleźć 10 gwiazdek. Wykorzystajcie przesuwaną po ekranie lupę aby je znaleźć. Bez niej gwiazdki shuriken pozostaną niewidoczne. Gdy tylko najedziecie na jedną z nich zacznie się obracać, więc starajcie się nie przesuwać lupy zbyt szybko. W kolejnym poziomie czeka Was to samo zadanie, jednak tym razem poszukacie 15 gwiazdek. Na trzecim z kolei gwiazdek będzie aż 20. Czy uda Wam się odnaleźć wszystkie gwiazdki Lego Ninjago?

W grę online Szukanie Shurikenów Lego Ninja do tej pory zagraliście w sumie 4764 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 45. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 33 graczom, i otrzymała 33 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 73 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Szukanie Shurikenów Lego Ninja została dodana do naszego serwisu 2016-03-09 o godzinie 14:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Szukanie Shurikenów Lego Ninja online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry lego ninjago dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry lego ninjago pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry lego ninjago

Skoki Nindżago SkyboundSzukanie Shurikenów Lego NinjaMistrzowie Spinjitzu OpętanieKolorowanka Lego Ninjago 2Kolorowanka Lego NinjagoLego Ninjago Walka na SpinneryTrening Mistrzów NinjagoWspinaczka Bohaterów NinjagoLego Ninjago Mistrzowie Spinjitzu Ucieczka ze ŚwiątyniKreator Wojowników NinjagoMistrzowie Spinjitzu i Szturm na Wieżę BorgWojownicy Ninjago i Walka z Ninja Dronami
Mamy nadzieję, że gra Szukanie Shurikenów Lego Ninja przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-09 o godzinie 14:03, i jak do tej pory graliście w nią 4764 razy. Obecnie w kategorii z grami lego ninjago znajduje się 14 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!