Szukanie Shurikenów Lego Ninja

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Szukanie Shurikenów Lego Ninja

Obrazek gry Szukanie Shurikenów Lego Ninja
Przenieś się do świata Mistrzów Spinjitzu i zagraj w kolejną grę z bohaterskimi wojownikami ninja w roli głównej. Twoim zadaniem będzie pomóc wojownikom odnaleźć wszystkie gwiazdki Shuriken ukryte na trzech scenach. Wszystkie obrazki przedstawiają sceny z serialu Mistrzowie Spinjitzu. Na pierwszej scenie musicie znaleźć 10 gwiazdek. Wykorzystajcie przesuwaną po ekranie lupę aby je znaleźć. Bez niej gwiazdki shuriken pozostaną niewidoczne. Gdy tylko najedziecie na jedną z nich zacznie się obracać, więc starajcie się nie przesuwać lupy zbyt szybko. W kolejnym poziomie czeka Was to samo zadanie, jednak tym razem poszukacie 15 gwiazdek. Na trzecim z kolei gwiazdek będzie aż 20. Czy uda Wam się odnaleźć wszystkie gwiazdki Lego Ninjago?
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Lego Ninjago

Skoki Nindżago Skybound obrazekSzukanie Shurikenów Lego Ninja obrazekMistrzowie Spinjitzu Opętanie obrazekKolorowanka Lego Ninjago 2 obrazekKolorowanka Lego Ninjago obrazekLego Ninjago Walka na Spinnery obrazekTrening Mistrzów Ninjago obrazekWspinaczka Bohaterów Ninjago obrazek
Mamy nadzieję, że gra Szukanie Shurikenów Lego Ninja przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!