Psi Patrol Szukanie Gwiazd - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Finding Stars

Psi Patrol Szukanie Gwiazd

Psi Patrol Szukanie Gwiazd
Przygotujcie się na niezwykłą przygodę z psami z Psiego Patrolu! Paw Patrol Finding Stars to gra bardzo podobna do naszej poprzedniej gry o Biedronce i Czarnym Kocie, jednak tym razem jej głównym motywem jest bajka Psi Patrol. Waszym zadaniem będzie znalezienie wszystkich gwiazdek na trzech obrazkach z pieskami. Na pierwszej scenie musicie znaleźć 10 gwiazdek, na kolejnej 15, natomiast na ostatniej aż 20. Gwiazdki są widoczne tylko za pomocą lupy przesuwanej po ekranie, w przeciwnym wypadku pozostają ukryte na scenie. Przesuwajcie lupę i szukajcie gwiazdek na każdej scenie. Mamy nadzieję że gra Wam się spodoba i jeszcze do niej powrócicie!

W grę online Psi Patrol Szukanie Gwiazd do tej pory zagraliście w sumie 28715 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 197. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 155 graczom, i otrzymała 155 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 79 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Psi Patrol Szukanie Gwiazd została dodana do naszego serwisu 2016-03-09 o godzinie 11:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol Szukanie Gwiazd online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol Szukanie Gwiazd przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-09 o godzinie 11:03, i jak do tej pory graliście w nią 28715 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!