Lego Friends Bar z Sokami - Gry Lego Friends

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Lego Friends Juice Mixer

Lego Friends Bar Z Sokami

Lego Friends Bar z Sokami
Koleżanki ze świata Lego Friends zapraszają Was do bardzo fajnej gry opartej na serii klocków Lego dla dziewczyn. Jeśli chcecie możecie razem z przyjaciółkami przyrządzić kilka pysznych soków i otworzyć swój własny bar z sokami! Na samym początku wraz z jedną z bohaterek będziecie mogły wybrać smak soku który przyrządzicie. Może to być sok jabłkowy, sok wiśniowy, truskawkowy, bananowy lub pomarańczowy. Gdy bohaterka zmiksuje owoce w mikserze i przeleje sok do szklanki możecie trochę upiększyć szklankę wybierając jedną ze słomek. To jednak nie wszystko. W barze z sokami możecie dodatkowo udekorować sok małą parasolką, a nawet wrzucić do środka jakiś owoc. Miłej zabawy! Mamy nadzieję że jesteście fankami Lego Friends, ponieważ już wkrótce pojawi się więcej gier z przyjaciółkami Lego!

W grę online Lego Friends Bar z Sokami do tej pory zagraliście w sumie 1577 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 9. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 8 graczom, i otrzymała 8 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 89 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Lego Friends Bar z Sokami została dodana do naszego serwisu 2016-03-06 o godzinie 13:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Lego Friends Bar z Sokami online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry lego friends dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry lego friends pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry lego friends

Lego Friends Bar z Sokami
Mamy nadzieję, że gra Lego Friends Bar z Sokami przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-06 o godzinie 13:03, i jak do tej pory graliście w nią 1577 razy. Obecnie w kategorii z grami lego friends znajduje się 1 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!