Pociąg Tomek na Biegunie Północnym - Gry Tomek I Przyjaciele

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Thomas in South Pole

Pociąg Tomek Na Biegunie Północnym

Pociąg Tomek na Biegunie Północnym
Nasza kolejna gra z serii Tomek i Przyjaciele zabierze Was w podróż na mroźny biegun północny, na którym będziecie musieli zmierzy się z trudną misją. Gruby Zarządca wysłał Tomka z ważnym zadaniem. Musi dostarczyć towar i zaopatrzenie do stacji podbiegunowej. Podczas kolejnych misji poprowadzicie lokomotywę Tomka i pomożecie mu pokonać ośnieżone tory aby dotrzeć do celu. To bardzo trudna trasa, przez cały czas musicie pilnować, aby Tomek nie wypadł z torów. Teren raz będzie się wznosił a raz opadał, więc przygotujcie się na ciężką przeprawę.

W grę online Pociąg Tomek na Biegunie Północnym do tej pory zagraliście w sumie 2060 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 15. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 13 graczom, i otrzymała 13 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 87 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Pociąg Tomek na Biegunie Północnym została dodana do naszego serwisu 2016-03-05 o godzinie 11:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Pociąg Tomek na Biegunie Północnym online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry tomek i przyjaciele dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry tomek i przyjaciele pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry tomek i przyjaciele

Tomek i Przyjaciele we FrancjiBudowanie Torów dla TomkaPociąg Tomek na Biegunie PółnocnymTomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie
Mamy nadzieję, że gra Pociąg Tomek na Biegunie Północnym przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-05 o godzinie 11:03, i jak do tej pory graliście w nią 2060 razy. Obecnie w kategorii z grami tomek i przyjaciele znajduje się 4 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!