Tomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Tomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie

Obrazek gry Tomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie
Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów bajki Tomek i Przyjaciele do zagrania w naszą pierwszą grę o przygodach zabawnych pociągów z wyspy Sodor! Czekają na Was aż 24 ciekawe poziomy, podczas których pomożecie Tomkowi pokonać trudną trasę od jednej stacji kolejowej do drugiej. Waszym zadaniem będzie naprawianie zepsutych torów i przełączanie zwrotnic, aby Tomek nie wypadł z trasy. Przed każdym kursem musicie uważnie przyjrzeć się torom i sprawdzić, czy oba punkty są ze sobą prawidłowo połączone. Jeśli zauważycie miejsce, w którym lokomotywa może wypaść z torów poprawcie je i pozwólcie pociągowi wyruszyć w trasę. Kolejne poziomy będą stawały się coraz trudniejsze, a tory staną się istnym labiryntem. Jeśli spodobała Wam się ta gra koniecznie zajrzyjcie również do naszej kategorii z grami Tomek i Przyjaciele i zagrajcie w inne gry o gadających pociągach!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Księżnicka Jasmina Prawdziwy Makijaż online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry makijażGry ubieranki

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne księżniczki

Syrenka Arielka w Szpitalu Elsa i Poród BliźniakówKsiężniczki Disneya na Balu Lego Księżniczki UkładankaKolorowanka Anny i Elsy Malowanka Kraina LoduKsiężniczka Elsa Kupuje Samochód Księżnicka Jasmina Prawdziwy MakijażKsiężniczki Disneya w Ciąży Ubieranka Kolorowanka Anna i ElsaRoszpunka Artystka Makijażu Pracowanie z Elsą i Zakupy
Mamy nadzieję, że gra Tomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!