Tomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie - Gry Tomek I Przyjaciele

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Thomas In Maze

Tomek I Przyjaciele Przygoda W Labiryncie

Tomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie
Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów bajki Tomek i Przyjaciele do zagrania w naszą pierwszą grę o przygodach zabawnych pociągów z wyspy Sodor! Czekają na Was aż 24 ciekawe poziomy, podczas których pomożecie Tomkowi pokonać trudną trasę od jednej stacji kolejowej do drugiej. Waszym zadaniem będzie naprawianie zepsutych torów i przełączanie zwrotnic, aby Tomek nie wypadł z trasy. Przed każdym kursem musicie uważnie przyjrzeć się torom i sprawdzić, czy oba punkty są ze sobą prawidłowo połączone. Jeśli zauważycie miejsce, w którym lokomotywa może wypaść z torów poprawcie je i pozwólcie pociągowi wyruszyć w trasę. Kolejne poziomy będą stawały się coraz trudniejsze, a tory staną się istnym labiryntem. Jeśli spodobała Wam się ta gra koniecznie zajrzyjcie również do naszej kategorii z grami Tomek i Przyjaciele i zagrajcie w inne gry o gadających pociągach!

W grę online Tomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie do tej pory zagraliście w sumie 2952 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 11. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 11 graczom, i otrzymała 11 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 100 punktów na 100 możliwych. Status gry: Świetna. Gra Tomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie została dodana do naszego serwisu 2016-03-05 o godzinie 08:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Tomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry tomek i przyjaciele dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry tomek i przyjaciele pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry tomek i przyjaciele

Tomek i Przyjaciele we FrancjiBudowanie Torów dla TomkaPociąg Tomek na Biegunie PółnocnymTomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie
Mamy nadzieję, że gra Tomek i Przyjaciele Przygoda w Labiryncie przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-05 o godzinie 08:03, i jak do tej pory graliście w nią 2952 razy. Obecnie w kategorii z grami tomek i przyjaciele znajduje się 4 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!