Szukanie Różnic z Zosią

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Szukanie Różnic z Zosią

Obrazek gry Szukanie Różnic z Zosią
Mała księżniczka Zosia przygotowała dla Was kolejne, ciekawe wyzwanie. Prznieście się do jej wspaniałego królestwa i zagrajcie w kolejną grę o jej przygodach! Czy dobrze radzicie sobie z grami na spostrzegawczość? Za chwilę będziecie mogli to sprawdzić, ponieważ w tej grze bardzo Wam się ona przyda. Chodzi o znalezienie wszystkich różnic na dwóch, niemal identycznych obrazkach. Musicie bardzo uważnie przyjrzeć się zarówno scenie przedstawionej po lewej, jak i po prawej stronie. Następnie wskażecie każdą z różnic za pomocą myszki. Jeśli uda Wam się znaleźć wszystkie detale przejdziecie do następnego poziomu.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Jej Wysokość Zosia

Księżniczka Zosia Szukanie Serc obrazekKsiężniczka Zosia Mycie Straży Pożarnej obrazekSzukanie Różnic z Zosią obrazekKsiężniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce obrazekKsiężniczka Zosia i Amber Dekorowanie Pokoju obrazekZosia i Wypadek w Ogrodzie obrazekKsiężniczka Zosia Szycie Ubrań obrazekKsiężniczka Zosia Zbieranie Diamentów obrazek
Mamy nadzieję, że gra Szukanie Różnic z Zosią przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!