Szukanie Różnic z Zosią - Gry Jej Wysokość Zosia

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Sofia The First Find Differences

Szukanie Różnic Z Zosią

Szukanie Różnic z Zosią
Mała księżniczka Zosia przygotowała dla Was kolejne, ciekawe wyzwanie. Prznieście się do jej wspaniałego królestwa i zagrajcie w kolejną grę o jej przygodach! Czy dobrze radzicie sobie z grami na spostrzegawczość? Za chwilę będziecie mogli to sprawdzić, ponieważ w tej grze bardzo Wam się ona przyda. Chodzi o znalezienie wszystkich różnic na dwóch, niemal identycznych obrazkach. Musicie bardzo uważnie przyjrzeć się zarówno scenie przedstawionej po lewej, jak i po prawej stronie. Następnie wskażecie każdą z różnic za pomocą myszki. Jeśli uda Wam się znaleźć wszystkie detale przejdziecie do następnego poziomu.

W grę online Szukanie Różnic z Zosią do tej pory zagraliście w sumie 3476 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 12. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 7 graczom, i otrzymała 7 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 58 punktów na 100 możliwych. Status gry: Całkiem fajna. Gra Szukanie Różnic z Zosią została dodana do naszego serwisu 2016-03-04 o godzinie 17:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Szukanie Różnic z Zosią online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry jej wysokość zosia dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry jej wysokość zosia pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry jej wysokość zosia

Księżniczka Zosia Szukanie SercKsiężniczka Zosia Mycie Straży PożarnejSzukanie Różnic z ZosiąKsiężniczka Zosia Pranie Ubrań w PralceKsiężniczka Zosia i Amber Dekorowanie PokojuZosia i Wypadek w OgrodzieKsiężniczka Zosia Szycie UbrańKsiężniczka Zosia Zbieranie DiamentówKsiężniczka Zosia i Amber na WakacjachKsiężniczka Zosia i Gra na PianinieKolorowanka Księżniczki ZosiKolorowanka Księżniczki Zosi
Mamy nadzieję, że gra Szukanie Różnic z Zosią przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-04 o godzinie 17:03, i jak do tej pory graliście w nią 3476 razy. Obecnie w kategorii z grami jej wysokość zosia znajduje się 38 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!