Czarny Kot i Szukanie Plagga - Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Miraculous Ladybug Finding Plagg

Czarny Kot I Szukanie Plagga

Czarny Kot i Szukanie Plagga
Jeśli podobała Wam się nasza ostatnia gra z Biedronką w roli głównej, to koniecznie zagrajcie także w jej drugą część, podczas której pomożecie Adrienowi w poszukiwaniu Plugga. Na pewno wiecie, że Czarny Kot jest zakochany w Biedronce, natomiast Marinette podkochuje się w Adrienie. To dość zabawna sytuacja, ponieważ nawet nie zdają sobie sprawy kim są pod postacią superbohaterów. Za chwilę ujrzycie romantyczną scenę pocałunku Biedronki i Czarnego Kota. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że zakochana para bohaterów jest na obrazku sama, to jednak tak nie jest. Jeśli uważnie przyjrzycie się obrazkowi to zauważycie, że przygląda im się kwami Kota - Plagg. Postarajcie się go znaleźć! To zadanie wcale nie będzie takie proste, ponieważ Plugg dobrze się ukrył!

W grę online Czarny Kot i Szukanie Plagga do tej pory zagraliście w sumie 57977 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 398. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 323 graczom, i otrzymała 323 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 81 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Czarny Kot i Szukanie Plagga została dodana do naszego serwisu 2016-03-02 o godzinie 18:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Czarny Kot i Szukanie Plagga online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry miraculum biedronka i czarny kot pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Miraculum Biedronka I Czarny Kot do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry miraculum biedronka i czarny kot

Pranie Kostiumów BiedronkiMaseczka i Makijaż dla BiedronkiCzarny Kot i Biedronka OświadczynySekrety Szafy BiedronkiSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie SercBiedronka Jako Panna MłodaNa Ratunek BiedronceBiedronka i Dekorowanie OgroduBiedronka i Czarny Kot Puzzle MiłosneBiedronka w SpaMiraculum Szukanie GwiazdekCzarny Kot i Szukanie Plagga
Mamy nadzieję, że gra Czarny Kot i Szukanie Plagga przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-02 o godzinie 18:03, i jak do tej pory graliście w nią 57977 razy. Obecnie w kategorii z grami miraculum biedronka i czarny kot znajduje się 17 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!