Baby Hazel Dzień Szczepienia - Gry Baby Hazel

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Baby Hazel Newborn Vaccination

Baby Hazel Dzień Szczepienia

Baby Hazel Dzień Szczepienia
W życiu każdego dziecka przychodzi moment, w którym do domu przychodzi mała, biała karteczka zwiastująca szczepienie. Dzisiaj taka karteczka przyszła do domu Baby Hazel, jednak na szczęście nie jej ona dotyczy. Chodzi o jej małego brata o imieniu Matt, którego mama będzie musiała zabrać do szpitala i zaszczepić przeciwko jednej z chorób dziecięcych. Gdyby dziecko wiedziało co je czeka na pewno nie byłoby takie spokojne, ale Matt jest jeszcze mały i nie wie co to igła. Dołącz do Baby Hazel oraz jej mamy i razem z nimi udaj się do punktu szczepień. Twoim zadaniem jako Hani będzie opiekowanie się bratem i uspokajanie go gdy będzie już po wszystkim. Dzień rozpoczniesz od obudzenia braciszka Hani i bawienia się z nim w różne zabawy. Koniecznie zagrajcie także w inne gry Baby Hazel, które zebraliśmy dla Was w kategorii z jej grami!

W grę online Baby Hazel Dzień Szczepienia do tej pory zagraliście w sumie 4573 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 43. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 39 graczom, i otrzymała 39 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 91 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Baby Hazel Dzień Szczepienia została dodana do naszego serwisu 2016-03-01 o godzinie 21:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Baby Hazel Dzień Szczepienia online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry baby hazel dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry baby hazel pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry mała haniaGry opieka nad dzieckiem

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry baby hazel

Mała Hania u LekarzaMała Hania Jako FarmaceutkaMała Hania Muzyczna UbierankaMała Hania jako Mechanik SamochodowyMała Hania jako AstronautkaBaby Hazel Dzień SzczepieniaMała Hania Sprzątanie KuchniMała Hania w Parku DinozaurówMała Hania Jako StrażakHazel Dentystka UbierankaMała Hania i Noc HalloweenMała Hania i Dzień Dziadków
Mamy nadzieję, że gra Baby Hazel Dzień Szczepienia przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-01 o godzinie 21:03, i jak do tej pory graliście w nią 4573 razy. Obecnie w kategorii z grami baby hazel znajduje się 47 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!