Baby Hazel Dzień Szczepienia

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Baby Hazel Dzień Szczepienia

Obrazek gry Baby Hazel Dzień Szczepienia
W życiu każdego dziecka przychodzi moment, w którym do domu przychodzi mała, biała karteczka zwiastująca szczepienie. Dzisiaj taka karteczka przyszła do domu Baby Hazel, jednak na szczęście nie jej ona dotyczy. Chodzi o jej małego brata o imieniu Matt, którego mama będzie musiała zabrać do szpitala i zaszczepić przeciwko jednej z chorób dziecięcych. Gdyby dziecko wiedziało co je czeka na pewno nie byłoby takie spokojne, ale Matt jest jeszcze mały i nie wie co to igła. Dołącz do Baby Hazel oraz jej mamy i razem z nimi udaj się do punktu szczepień. Twoim zadaniem jako Hani będzie opiekowanie się bratem i uspokajanie go gdy będzie już po wszystkim. Dzień rozpoczniesz od obudzenia braciszka Hani i bawienia się z nim w różne zabawy. Koniecznie zagrajcie także w inne gry Baby Hazel, które zebraliśmy dla Was w kategorii z jej grami!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Baby Hazel

Mała Hania u Lekarza obrazekMała Hania Jako Farmaceutka obrazekMała Hania Muzyczna Ubieranka obrazekMała Hania jako Mechanik Samochodowy obrazekMała Hania jako Astronautka obrazekBaby Hazel Dzień Szczepienia obrazekMała Hania Sprzątanie Kuchni obrazekMała Hania w Parku Dinozaurów obrazek
Mamy nadzieję, że gra Baby Hazel Dzień Szczepienia przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!