Miraculum Przygoda Czarnego Kota - Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Miraculous Ladybug Mission Chat Noir

Miraculum Przygoda Czarnego Kota

Miraculum Przygoda Czarnego Kota
Miraculous Ladybug Mission Chat Noir, czyli Miraculum Przygoda Czarnego Kota to kolejna gra dla wszystkich fanów serialu Miraculum. Tym razem jej głównym bohaterem będzie Czarny Kot razem z którym wyruszycie na trudną i niebezpieczną misję. Pod maską czarnego kota kryje się sympatyczny nastolatek o imieniu Adrien. Dzięki swojemu kwami o imieniu Plugg potrafi jednak przemieniać się w super bohatera, który zawsze jest gotowy ruszyć do akcji gdy Paryżowi zagraża jakieś niebezpieczeństwo. Pomóżcie bohaterowi w zwariowanym biegu po dachach paryskich budynków i nie pozwólcie mu spaść. Waszym zadaniem będzie naciskanie przycisku myszki przed każdą przeszkodą. Podczas biegu czasami natkniecie się również na jego przeciwników, których możecie jednak unieszkodliwić wykorzystując jego broń. Jeśli chcecie ukończyć każde zadanie musicie wykazać się niezłym refleksem i nie uderzyć w zbyt wiele przeszkód.

W grę online Miraculum Przygoda Czarnego Kota do tej pory zagraliście w sumie 43078 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 396. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 318 graczom, i otrzymała 318 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 80 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Miraculum Przygoda Czarnego Kota została dodana do naszego serwisu 2016-03-01 o godzinie 17:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Miraculum Przygoda Czarnego Kota online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry miraculum biedronka i czarny kot pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Miraculum Biedronka I Czarny Kot do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry miraculum biedronka i czarny kot

Pranie Kostiumów BiedronkiMaseczka i Makijaż dla BiedronkiCzarny Kot i Biedronka OświadczynySekrety Szafy BiedronkiSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie SercBiedronka Jako Panna MłodaNa Ratunek BiedronceBiedronka i Dekorowanie OgroduBiedronka i Czarny Kot Puzzle MiłosneBiedronka w SpaMiraculum Szukanie GwiazdekCzarny Kot i Szukanie Plagga
Mamy nadzieję, że gra Miraculum Przygoda Czarnego Kota przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-01 o godzinie 17:03, i jak do tej pory graliście w nią 43078 razy. Obecnie w kategorii z grami miraculum biedronka i czarny kot znajduje się 17 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!