Anna w Szpitalu Poród

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Anna w Szpitalu Poród

Obrazek gry Anna w Szpitalu Poród
Księżniczka Anna za chwilę musi udać się do szpitala, ponieważ dzidziuś w jej brzuszku bardzo chce wyjść na świat i spotkać się ze swoją mamą. Anna nie może już się doczekać tej wspaniałej chwili, gdy po raz pierwszy potrzyma w ramionach swoje dziecko. Grę rozpoczniecie w jej domu, w którym obecnie znajduje się Anna. Leży na łóżku i zaczyna odczuwać coraz silniejsze skurcze. Za chwilę przyjedzie po nią karetka i zabierze ją na salę porodową. Dołączcie do bohaterki i przez cały czas opiekujcie się nią po porodzie. Poznacie jej małego dzidziusia, którego będziecie mogli zważyć i sprawdzić jego grupę krwi. Miłej zabawy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Kraina Lodu

Kraina Lodu Wyścig obrazekKraina Lodu Szukanie Gwiazd obrazekPrzemiana Elsy w Roszpunkę obrazekElsa i Poród Bliźniaków obrazekElsa i Opieka nad Dzieckiem obrazekRelaks Elsy w Spa obrazekCałowanie Anny i Kristoffa obrazekRodzenie Dziecka z Elsą obrazek
Mamy nadzieję, że gra Anna w Szpitalu Poród przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!