Anna w Szpitalu Poród - Gry Kraina Lodu

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Anna Birth Care

Anna W Szpitalu Poród

Anna w Szpitalu Poród
Księżniczka Anna za chwilę musi udać się do szpitala, ponieważ dzidziuś w jej brzuszku bardzo chce wyjść na świat i spotkać się ze swoją mamą. Anna nie może już się doczekać tej wspaniałej chwili, gdy po raz pierwszy potrzyma w ramionach swoje dziecko. Grę rozpoczniecie w jej domu, w którym obecnie znajduje się Anna. Leży na łóżku i zaczyna odczuwać coraz silniejsze skurcze. Za chwilę przyjedzie po nią karetka i zabierze ją na salę porodową. Dołączcie do bohaterki i przez cały czas opiekujcie się nią po porodzie. Poznacie jej małego dzidziusia, którego będziecie mogli zważyć i sprawdzić jego grupę krwi. Miłej zabawy!

W grę online Anna w Szpitalu Poród do tej pory zagraliście w sumie 10933 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 75. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 63 graczom, i otrzymała 63 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 84 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Anna w Szpitalu Poród została dodana do naszego serwisu 2016-03-01 o godzinie 14:03.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Anna w Szpitalu Poród online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry kraina lodu dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry kraina lodu pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry poródGry szpital

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry kraina lodu

Kraina Lodu WyścigKraina Lodu Szukanie GwiazdPrzemiana Elsy w RoszpunkęElsa i Poród BliźniakówElsa i Opieka nad DzieckiemRelaks Elsy w SpaCałowanie Anny i KristoffaRodzenie Dziecka z ElsąKraina Lodu Szukanie ŚnieżekKolorowanka Anny i ElsyGarderoba Księżniczki ElsyAnna w Szpitalu Poród
Mamy nadzieję, że gra Anna w Szpitalu Poród przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-03-01 o godzinie 14:03, i jak do tej pory graliście w nią 10933 razy. Obecnie w kategorii z grami kraina lodu znajduje się 129 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!