Biedronka i Czarny Kot Całowanka - Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Miraculous Ladybug Kissing

Biedronka I Czarny Kot Całowanka

Biedronka i Czarny Kot Całowanka
Miraculous Ladybug Kissing to nasza kolejna gra przeznaczona dla wszystkich fanów i fanek serialu o Biedronce i Czarnym Kocie. Jeśli uważnie śledzicie serial to na pewno doskonale wiecie, że Minarette jest zakochana w Adrianie, natomiast Adrian pod postacią Czarnego Kota podkochuje się w Biedronce. To taki mały paradoks. Dzisiaj przeniesiecie się do świata super bohaterów i pomożecie im się całować, musicie jednak przez cały czas pilnować, aby w pobliżu nie kręcił się jakiś nieproszony gość.

W grę online Biedronka i Czarny Kot Całowanka do tej pory zagraliście w sumie 60114 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 401. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 348 graczom, i otrzymała 348 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 87 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Biedronka i Czarny Kot Całowanka została dodana do naszego serwisu 2016-02-28 o godzinie 20:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Biedronka i Czarny Kot Całowanka online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry miraculum biedronka i czarny kot pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Miraculum Biedronka I Czarny Kot do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry miraculum biedronka i czarny kot

Pranie Kostiumów BiedronkiMaseczka i Makijaż dla BiedronkiCzarny Kot i Biedronka OświadczynySekrety Szafy BiedronkiSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie SercBiedronka Jako Panna MłodaNa Ratunek BiedronceBiedronka i Dekorowanie OgroduBiedronka i Czarny Kot Puzzle MiłosneBiedronka w SpaMiraculum Szukanie GwiazdekCzarny Kot i Szukanie Plagga
Mamy nadzieję, że gra Biedronka i Czarny Kot Całowanka przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-28 o godzinie 20:02, i jak do tej pory graliście w nią 60114 razy. Obecnie w kategorii z grami miraculum biedronka i czarny kot znajduje się 17 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!