Księżniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Księżniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce

Obrazek gry Księżniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce
Nowa, zabawna gra z księżniczką Zosią pozwoli Wam pomóc małej księżniczce w zrobieniu prania. W jej łazience znajduje się kosz z brudnymi ubraniami, który jest już tak zapchany, że nic się do niego nie mieści. W końcu Jej Wysokość Zosia będzie musiała zabrać się za zrobienie prania i wyprać wszystkie swoje sukienki. Razem z nią najpierw posortujecie wszystkie brudne ubrania aby oddzielić białe od kolorowych. Jeśli wyprałaby je wszystkie razem na pewno białe ciuchy szybko by zafarbowały i nadawałyby się już tylko do wyrzucenia. Postarajcie się dokładnie oddzielić jej stroje, a następnie nastawić pralkę, wsypać do niej proszku i rozpocząć pierwsze pranie. Bohaterka przeprowadzi Wam przez wszystkie kroki gry i na pewno świetnie sobie poradzicie!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Księżnicka Jasmina Prawdziwy Makijaż online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry makijażGry ubieranki

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne księżniczki

Syrenka Arielka w Szpitalu Elsa i Poród BliźniakówKsiężniczki Disneya na Balu Lego Księżniczki UkładankaKolorowanka Anny i Elsy Malowanka Kraina LoduKsiężniczka Elsa Kupuje Samochód Księżnicka Jasmina Prawdziwy MakijażKsiężniczki Disneya w Ciąży Ubieranka Kolorowanka Anna i ElsaRoszpunka Artystka Makijażu Pracowanie z Elsą i Zakupy
Mamy nadzieję, że gra Księżniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!