Księżniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce - Gry Jej Wysokość Zosia

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Princess Sofia Laundry Day

Księżniczka Zosia Pranie Ubrań W Pralce

Księżniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce
Nowa, zabawna gra z księżniczką Zosią pozwoli Wam pomóc małej księżniczce w zrobieniu prania. W jej łazience znajduje się kosz z brudnymi ubraniami, który jest już tak zapchany, że nic się do niego nie mieści. W końcu Jej Wysokość Zosia będzie musiała zabrać się za zrobienie prania i wyprać wszystkie swoje sukienki. Razem z nią najpierw posortujecie wszystkie brudne ubrania aby oddzielić białe od kolorowych. Jeśli wyprałaby je wszystkie razem na pewno białe ciuchy szybko by zafarbowały i nadawałyby się już tylko do wyrzucenia. Postarajcie się dokładnie oddzielić jej stroje, a następnie nastawić pralkę, wsypać do niej proszku i rozpocząć pierwsze pranie. Bohaterka przeprowadzi Wam przez wszystkie kroki gry i na pewno świetnie sobie poradzicie!

W grę online Księżniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce do tej pory zagraliście w sumie 4445 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 15. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 12 graczom, i otrzymała 12 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 80 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Księżniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce została dodana do naszego serwisu 2016-02-24 o godzinie 11:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Księżniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry jej wysokość zosia dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry jej wysokość zosia pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry pranie

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry jej wysokość zosia

Księżniczka Zosia Szukanie SercKsiężniczka Zosia Mycie Straży PożarnejSzukanie Różnic z ZosiąKsiężniczka Zosia Pranie Ubrań w PralceKsiężniczka Zosia i Amber Dekorowanie PokojuZosia i Wypadek w OgrodzieKsiężniczka Zosia Szycie UbrańKsiężniczka Zosia Zbieranie DiamentówKsiężniczka Zosia i Amber na WakacjachKsiężniczka Zosia i Gra na PianinieKolorowanka Księżniczki ZosiKolorowanka Księżniczki Zosi
Mamy nadzieję, że gra Księżniczka Zosia Pranie Ubrań w Pralce przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-24 o godzinie 11:02, i jak do tej pory graliście w nią 4445 razy. Obecnie w kategorii z grami jej wysokość zosia znajduje się 38 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!