Mistrzowie Spinjitzu Opętanie - Gry Lego Ninjago

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Lego Ninjago Possession

Mistrzowie Spinjitzu Opętanie

Mistrzowie Spinjitzu Opętanie
Lego Ninjago Possession, czyli Opętanie to nowa, świetna platformówka z bohaterskimi wojownikami ninja ze świata Lego Ninjago. To rozbudowana, wciągająca i trudna gra platformowa, w której zmierzycie się z trudnymi wyzwaniami i spróbujecie poradzić sobie z każdym z nich. Wybierzcie jednego z ninja, czeka na Was Cole, Zane, Jai, Kai oraz Lloyd. Następnie kliknijcie na pierwszy świat i rozpocznijcie trudną przeprawę przez cały poziom. Musicie wspiąć się na sam szczyt, zebrać wszystkie ważne przedmioty i dotrzeć do wyjścia. Podczas drogi czekają na Was wrogowie strzegący przejść, masa platform po których będziecie musieli skakać oraz drabiny, windy i przyciski otwierające przejścia.

W grę online Mistrzowie Spinjitzu Opętanie do tej pory zagraliście w sumie 5922 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 66. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 54 graczom, i otrzymała 54 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 82 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Mistrzowie Spinjitzu Opętanie została dodana do naszego serwisu 2016-02-21 o godzinie 18:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Mistrzowie Spinjitzu Opętanie online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry lego ninjago dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry lego ninjago pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry lego ninjago

Skoki Nindżago SkyboundSzukanie Shurikenów Lego NinjaMistrzowie Spinjitzu OpętanieKolorowanka Lego Ninjago 2Kolorowanka Lego NinjagoLego Ninjago Walka na SpinneryTrening Mistrzów NinjagoWspinaczka Bohaterów NinjagoLego Ninjago Mistrzowie Spinjitzu Ucieczka ze ŚwiątyniKreator Wojowników NinjagoMistrzowie Spinjitzu i Szturm na Wieżę BorgWojownicy Ninjago i Walka z Ninja Dronami
Mamy nadzieję, że gra Mistrzowie Spinjitzu Opętanie przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-21 o godzinie 18:02, i jak do tej pory graliście w nią 5922 razy. Obecnie w kategorii z grami lego ninjago znajduje się 14 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!