Dora i Boots Ucieczka 2 - Gry Dora

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Dora And Boots Escape 2

Dora I Boots Ucieczka 2

Dora i Boots Ucieczka 2
Dora i Boots Ucieczka 2 to druga część bardzo fajnej gierki platformowej na 2 graczy. Jeśli macie ochotę możecie zagrać w nią razem z kolegą lub koleżanką. Za pomocą kursorów jeden gracz kontroluje Dorę, natomiast przyciski WASD odpowiadają za chodzenie małpką Bootsem. Oboje bohaterów musi dotrzeć na samą górę poziomu i dostać się do drzwi. Wydaje się, że zadanie jest dość proste, ale to tylko pozory. W rzeczywistości na naszej drodze staną różne dzikie zwierzęta, których pozbyć może się tylko Dora. Czasami traficie także na wąskie tunele, przez które przejdzie tylko Boots. Dodatkowo to właśnie on może zbierać gwiazdki, które są potrzebne do otwarcia drzwi. Powodzenia!

W grę online Dora i Boots Ucieczka 2 do tej pory zagraliście w sumie 2877 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 11. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 10 graczom, i otrzymała 10 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 91 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Dora i Boots Ucieczka 2 została dodana do naszego serwisu 2016-02-21 o godzinie 14:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Dora i Boots Ucieczka 2 online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry dora dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry dora pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry przygodowe

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry dora

Dora i Boots Ucieczka 2Kąpanie DoryDora i Poparzenia SłoneczneDora i Szycie UbrańDora i Przygoda na FarmieDora i Przygody na Śniegu
Mamy nadzieję, że gra Dora i Boots Ucieczka 2 przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-21 o godzinie 14:02, i jak do tej pory graliście w nią 2877 razy. Obecnie w kategorii z grami dora znajduje się 6 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!