Miraculum Biedronka i Czarny Kot - Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Miraculous Ladybug Mission Lady Bug

Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Miraculum Biedronka i Czarny Kot
Przenieście się do świata serialu Miraculum Biedronka i Czarny Kot i razem z biedronką ruszajcie na trudną i niebezpieczną misję, podczas której spróbujecie raz na zawsze rozprawić się z jej przeciwnikami. Miraculous to gra nawiązująca do nowego serialu emitowanego na kanale Disney Channel. Jej główną bohaterką jest pewna z pozoru typowa nastolatka o imieniu Marinette Dupain-Cheng. Drugą, ważną postacią serialu jest również jej przyjaciel przemieniający się w czarnego kota. W normalnym życiu nosi on imię Adrien Agreste. Gdy tylko przeczuwają zbliżające się niebezpieczeństwo przemieniają się w superbohaterów i ruszają do walki ze złem na ulicach Paryża. Koniecznie zagrajcie i poznajcie bohaterkę serialu Biedronka i Czarny Kot podczas pewnej niebezpiecznej misji. Podczas szalonego biegu po dachach musicie przeskakiwać z domu na dom, natomiast od czasu do czasu wykorzystać jej bronie aby rozprawić się z wrogami.

W grę online Miraculum Biedronka i Czarny Kot do tej pory zagraliście w sumie 105613 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 625. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 536 graczom, i otrzymała 536 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 86 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Miraculum Biedronka i Czarny Kot została dodana do naszego serwisu 2016-02-21 o godzinie 08:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Miraculum Biedronka i Czarny Kot online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry miraculum biedronka i czarny kot pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Miraculum Biedronka I Czarny Kot do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry miraculum biedronka i czarny kot

Pranie Kostiumów BiedronkiMaseczka i Makijaż dla BiedronkiCzarny Kot i Biedronka OświadczynySekrety Szafy BiedronkiSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie SercBiedronka Jako Panna MłodaNa Ratunek BiedronceBiedronka i Dekorowanie OgroduBiedronka i Czarny Kot Puzzle MiłosneBiedronka w SpaMiraculum Szukanie GwiazdekCzarny Kot i Szukanie Plagga
Mamy nadzieję, że gra Miraculum Biedronka i Czarny Kot przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-21 o godzinie 08:02, i jak do tej pory graliście w nią 105613 razy. Obecnie w kategorii z grami miraculum biedronka i czarny kot znajduje się 17 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!