Masza i Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu - Gry Masza I Niedźwiedź

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Masha and The Bear Frozen Costume

Masza I Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu

Masza i Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu
Masza i Niedźwiedź to zabawna bajka dla najmłodszych widzów, opowiadająca o pewnej dziewczynce o imieniu Masza, oraz jej przyjacielu, zabawnym niedźwiedziu, który zawsze jej towarzyszy. Jeśli lubicie bajkę o przygodach Maszy i Niedźwiedzia koniecznie zagrajcie w najnowsza grę z ich udziałem! Dziewczynka jest wielką fanką Krainy Lodu Walta Disneya, a jej ulubionymi postaciami są oczywiście dwie, piękne księżniczki - Anna i Elsa. Za chwilę pomożecie przemienić jej się w jedną z księżniczek i tylko od was zależy w którą. W jej szafie znajdują się sukienki bardzo podobne do tych, które noszą księżniczki z Krainy Lodu. Wybierzcie jedną z nich i zróbcie mały pokaz mody z Maszą!

W grę online Masza i Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu do tej pory zagraliście w sumie 4406 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 21. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 19 graczom, i otrzymała 19 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 90 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Masza i Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu została dodana do naszego serwisu 2016-02-20 o godzinie 14:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Masza i Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry masza i niedźwiedź dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry masza i niedźwiedź pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry ubieranki

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry masza i niedźwiedź

Kolorowanka z Maszą i NiedźwiedziemMasza i Niedźwiedź Fabryka ZabawekMasza i Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu
Mamy nadzieję, że gra Masza i Niedźwiedź Ubieranka Kraina Lodu przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-20 o godzinie 14:02, i jak do tej pory graliście w nią 4406 razy. Obecnie w kategorii z grami masza i niedźwiedź znajduje się 3 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!